Zápas skončil 2:1 pro domácí, kteří se ujali vedení v 17. minutě gólem Karla Pácala. Druhou branku přidal ve 39. minutě Tomáš Kopecký. Hosté snížili na konečných 2:1 v 77. minutě, když se přesně trefil Petr Soukup.

Výsledek ovšem mohl být jiný. Jak Deníku sdělili členové TJ Jiskra Vranov, ve druhé polovině prvního poločasu, už za stavu 2:0, odpískal rozhodčí Jiří Kroupa proti Vranovu penaltu. Podle Vranovských ale tato penalta odpískána být neměla, stejný názor měli také domácí. Nicméně rozhodnutí arbitra platilo, a tak se kopalo proti brance vranovského gólmana Miroslava Vondřicha. Domácí exekutor pokutového kopu ale mířil vedle, podle vyjádření přítomných zcela záměrně.

Jednalo se prý o solidární gesto. „Hráči TJ Jiskra Vranov vysoce oceňují fair play gesto hráčů Částkova, když po zřejmě nesprávně odpískaném pokutovém kopu hráč Částkova úmyslně neproměnil pokutový kop,“ vyjádřil se za hosty jednatel klubu Miroslav Klauber.