Gól Bednáře na výhru nestačil

Stříbro - Fotbal–1. A třída: B. Stříbro – K. Horní Bříza 1:2 (1:1, Bednář – M. Chocholatý, Jagerčík)

21.6.2009

Fotbal–1. A třída: B. Stříbro – K. Horní Bříza 1:2Foto: DENÍK/František Hlas

V závěrečném kole fotbalové 1. A třídy se utkala první dvě mužstva soutěže. Domácí B. Stříbro a lídr soutěže K. Horní Bříza už měl postup do přeboru jistý a v tomtu duchu se utkání odehrálo.

Od úvodních minut se hrálo takřka v tréninkovém tempu a přátelské atmosféře. Nebýt několika ojedinělých výkřiků na adresu rozhodčích, nebylo ani poznat, že se hraje o mistrovské body. V šesté minutě přišla nezištná přihrávka Pelána na hbitého Bednáře a ten sám před gólmanem „zavěsil“ – 1:0. Aktivnější Baník mohl jít do dvoubrankového vedení, ale ve 12. minutě střelu Floruse zastavila tyč. O dvě minuty později se ve výhodné pozici ocitl na druhé straně P. Chocholatý, ale míč skončil vedle branky. Vzápětí prověřil hostujícího gólmana Bednář. Největší šanci hostů v prvním poločasu měl P. Chocholatý, který se objevil sám před Kosem, ale ten jej vychytal. Poté se hrálo dlouho mezi šestnáctkami. Vzruch nastal až ve 35. minutě, kdy Florus zbytečně fauloval ve vlastní šestnáctce a nařízený pokutový kop proměnil M. Chocholatý – 1:1. Závěr poločasu patřil keramikům, kdy nejdříve hlavičkoval do břevna Šimice a po něm i Holík. Další příležitost tohoto hráče zblokoval Harvila.

Druhý poločas začal jak skončil první. Aktivnější hosté se ale potýkali s nepřesnou koncovkou. V 70. minutě hasil velké nebezpečí Harvila a o tři minuty nato vykopával z brankové čáry Šaman. Baník ohrozil vážněji Mizeru až v 79. minutě, ale „ťukes“ po ose Pelán, Slába a Florus obrana odvrátila na rohový kop. Rozhodnutí přišlo v 90. minutě, Kdy střídající Jagerčík zajistil Bříze výhru 1:2.

B. Stříbro - K. Horní Bříza 1:2. Poločas: 1:1. Branky: 6. Bednář – 35. M. Chocholatý (PK), 90. Jagerčík. Rozhodčí: Červený. ŽK: Hráno bez karet. Diváků: 170.

BANÍK: Kos – Hřebík (56. Jareš), Demjan (46. Flíček), Petraška, Pelán, Šaman, Kertis (46. R. Dyk), Florus, Bednář (74. Slába), Koudela, Harvila.

21.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 16 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků skladník dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: místo výkonu práce : okres Tachov, převážně ve firmách KDK Automotive Czech s. r. o.(Vítkov), a Hellmann Worldwide Logistics s.r.o.(Nová Hospoda). Pracoviště: Lb agenture cz, s.r.o., Kyjovská, č.p. 606, 348 15 Planá u Mariánských Lázní. Informace: Luboš Brablc, +420 606 684 484.

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 300 Kč

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12300 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Místo výkonu práce: Vysočany č.p. 56,348 02 Bor u Tachova (ve firmě Eissmann Automotive Česká republika s.r.o..), Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem - e-mailem: prac. agentura@seznam.cz , Osobní kontakt každý den od 9:-16:00 na adrese Palackého nám. 27 Plzeň. Pracoviště: Local work s.r.o.(prac.vysočany č. 56), 348 02 Bor u Tachova. Informace: Laba Volodymyr, +420 607 524 242.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč

Svářeči svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: místo výkonu práce Oldřichov 76,Tachov (ve firmě Metatec s.r.o.)+ okres Tachov, kontakt po tel.. Pracoviště: Minami s.r.o.(oldřichov), 347 01 Tachov 1. Informace: Ivan Moysyuk, +420 774 691 303.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Místo výkonu práce zaměstnance: Plzeňský kraj, Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem nebo telefonicky Po-Pá: 9:00 - 14:00 hod. , dvousměnný i třísměnný provoz. Pracoviště: Bitcodes s.r.o.(plzeňský kraj), Ctibořská, č.p. 270, 347 01 Tachov 1. Informace: Daria Filimonova, +420 775 567 222.

Stříbro uvidí závod roku

Tachov hostí v úvodu divize atraktivní Čížovou

Poběžovičtí zvou běžce z Tachovska

Tachov, Poběžovice – Tradičně na poběžovickou pouť se už deset let koná také mezinárodní přeshraniční běh, Panevropský půlmaratón.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

Hasiči pořádají zápas na počest kolegy a kamaráda

Tachov – Benefiční fotbalové utkání na počest kolegy a kamaráda, hasiče Luboše Viterny, pořádají na konci srpna tachovští hasiči.