Krajský přebor v kopané měl na programu deváté kolo a Rozvadov v něm zajížděl do Černic. Souboj nováčků skončil výhrou domácího celku 2:1, o kterou se postaral dvěma góly kanonýr Stoilov.

Hosté vstoupili do utkání velmi dobře, měli míč častěji na svých kopačkách. Některé šance zůstaly nevyužité. První se dočkali hosté, kdy se ve 37. minutě na šestnáctce uvolnil Horáček a přízemní střelou překvapil domácího gólmana Daňka. Do konce první části hry se skóre neměnilo.

Hrálo se jen osm minut druhé půle, Hobza ztratil míč a rychlý protiútok zakončil Stoilov. V 72. minutě zapomněla rozvadovská obrana opět na Stoilova a ten poslal domácí do vedení. Naděje hostů na vyrovnání pohasly v 72. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Viterna. V závěrečných minutách vrhli Rozvadovští všechny síly do útoku. Domácí tak chodili do otevřené obrany, měli několik příležitostí pojistit si výhru, ale skóre se už ani na jedné straně nezměnilo.

„Nebudu nic zastírat. Chtěli jsme si odsud odvézt tři body, nemáme ani jeden. Jsem zklamaný. V prvním poločasu jsme měli příležitosti dát více branek než jednu, ale nepovedlo se. Naše zbytečné chyby posadily domácí na koně. Ještě že jsme si v přestávce říkali, abychom nezaspali začátek druhého poločasu. Bohužel, stalo se. I přesto, že jsme závěr utkání hráli bez vyloučeného Viterny, měli jsme některé šance vyrovnat, ale na druhé straně mohli také inkasovat," popsal utkání hrající trenér Rozvadova Martin Bronec.

„Je to škoda, klukům ani nemohu nic vytknout. Musíme se vyrovnávat s marodkou. Malý, ležel celý týden, Hobza byl také nemocný, na lavičce seděli kluci, kteří byli také marod a netrénovali. Musíme se s tím nějak vyrovnat a v zimní přestávce kádr posílit," dodal zklamaný Bronec.