Plánští fotbalisté prohráli v dalším utkání Interspedico Cupu v Bělé s Mrákovem 5:1. První půle byla vyrovnaná. Akce se zakončením se střídali na obou stranách. Brankáři Jirátko i Butala museli často řešit nebezpečné situace. Ve 35. minutě Havlíček nastřelil spojnici mrákovské branky. O pět minut později se ocitl Slavík sám před gólmanem, ale nedal. Trefil se však z trstného kopu, ale asistent mával ofsajd. Mrákovští šli do vedení ve 45. minutě, kdy se prosadil Němec. Ve druhém poločasu se plánská obrana nechala překvapit po dlouhém vhozeném autu. Neuhlídala nejvyššího hráče Mrákova Ondruše a ten hlavou upravil na 2:0. Po hodině hry zvýšil Mrákov na 3:0. Hosté se dočkali v 70. minutě, kdy pokutový kop proměnil Slavík. V závěru utkání se dvakrát prosadili hráči Mrákova.

S. Mrákov - BKV Planá 5:1. Poločas: 1:0. Branky: Němec 2, Zahrádka 2,Vondroš - Slavík (PK). Diváci: 30.

PLANÁ: Butala – T. Böhm, M. Bernas, Vl. Böhm, Häusler, Havlíček, Nguoen Huy, Hlava, Slavík, Makrlík, Dang Duc.