Fotbalisté stříbrského Baníku se v dalším přípravném utkání utkali s dorostem Viktorie Plzeň U18 a prohráli 4:2.

V páteční podvečer se na umělé trávě v Luční ulici hrálo na umělé trávě kvalitní utkání. Osmnáctiletý výběr Viktorie Plzeň se ujal vedení, ale za hosty vyrovnal Pelán. Také na další branku Plzeňanů dokázali Stříbrští odpovědět a byl to opět Pelán, který zařídil vyrovnání na 2:2. Tímto stavem také skončil první poločas. V týmu hostí musel už ve 30. minutě střídat pro zranění „tachovský“ Ladislav Čížek, který prodloužil v Baníku hostování do konce sezony.

Po změně stran se hrál oboustranně dobrý fotbal, ale v koncovce se už prosadili jen domácí tým. „Do utkání s kvalitním soupeřem jsme nenastoupili kompletní. Pro zranění chyběl Komárek, viroza trápí Demjana, nemocný je i Radek Dyk. Pracovní povinnosti měl Florus,“ řekl ke kádru předseda a sekretář B. Stříbro v jedné osobě Milan Fiala. „Zápas měl dobrou kvalitu a splnil, co jsme od něj očekávali. Kluci hráli s nasazením, bylo vidět herní zlepšení a hlavně z nich vyzařovala chuť hrát fotbal,“ byl spokojený s úrovní utkání a s přístupem hráčů k přípravě Fiala.

Viktoria Plzeň U 18 - Baník Stříbro 4:2 (2:2).

B. Stříbro: Cipra - Šaman, Bastl, Pelán, Hřebík - Vachtl (46. Trnka), Petraška, Čížek (30. Ichnatolya) - Hodaň, Abel (46. Pubrle).