Chada vsítil dva góly, další přidali Bečvář a Čížek

TACHOV - FK Tachov hostil divizního nováčka z Domažlic a zvítězil 4:2 po poločase 1:0

17.7.2007

Tachov - DomažliceFoto: DENÍK/František Hlas

Po sobotní výhře s M. Lázněmi hostili fotbalisté FK Tachov druhý víkendový den už divizní Jiskru Domažlice. V kvalitním utkání zvítězili Tachované 4:2. Od úvodních minut se hrál kombinační fotbal mezi šestnáctkami bez vážnějšího ohrožení obou branek. V páté minutě hlavičkoval J. Malý, brankář kryl. Na druhé straně zakončili hosté útok nepřesnou střelou.

Ve 22. minutě se do šestnáctky prodral Bečvář, ale jeho akce skončila rohovým kopem. Na konci první půlhodiny střílel domažlický Bublík nad branku, stejně se vedlo i Malému.Ve 41. minutě zahrávali hosté trestný kop a míč se otřel o tyč. V závěru se zastřeloval Bečvář. První pokus brankář kryl, ale ve 45. minutě už byla domácí posila úspěšná – 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili hosté jako uragán a v 52. minutě bylo srovnáno. O sedm minut později nastřelil Valenta nešťastně svého spoluhráče Lukáše Čížka a byl z toho vlastní gól – 1:2. Domažličtí se z laciného vedení dlouho neradovali. V 62. minutě si postavil míč k trestnému kopu Chada a krásnou střelou nedal gólmanovi šanci – 2:2.V 67. minutě se vydal na výlet do pokutového území Luk. Čížek a hlavou poslal Tachov do vedení – 3:2. O dvě minuty později se vyznamenal Valenta, jenž kryl dva pokusy Domažlic o vyrovnání. Z protiútoku se v šestnáctce prosazoval Bečvář a byl nemilosrdně podražen. Nařízenou penaltu zahrával Malý a jeho pokus ´ala Panenka´ gólman kryl. V 75. minutě na to se opět prosadil Chada a přízemní střelou k tyči zvýšil na 4:2. Vzápětí měl šanci Malý, ovšem jeho střelu zblokovala obrana. V samém závěru mohl po akci Chady skórovat Bečvář, ale na přihrávku nedosáhl.

Rozhodčí: Burda: ŽK: 3:1.

Diváci: 60.

TACHOV: Valeta-Kaše, Opava, Chada, J. Viterna, Bečvář, Luk. Čížek, Novák, Malý, Šácha, Habart.

17.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 15 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov Dělník v oblasti výstavby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce zaměstnance: Plzeňský kraj., Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem nebo telefonicky Po-Pá: 9:00 - 14:00 hod. , ubytování. Pracoviště: Bitcodes s.r.o.(plzeňský kraj), Ctibořská, č.p. 270, 347 01 Tachov 1. Informace: Daria Filimonova, +420 775 567 222.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč

Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami Učitel na základní škole pro děti se speciálnimi vzdělávacími potřebami I. stupeň. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce: Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá, Zámecká 853, 348 15 Planá, , Učitel musí splňovat požadavky podle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění o pedagogických pracovnících. , Více informací sdělí zaměstnavatel e-mailem nebo telefonicky Po-Pá, 7:30 - 15:00hod.. Pracoviště: Střední škola živnostenská a základní škola, planá,, Kostelní, č.p. 129, 348 15 Planá u Mariánských Lázní. Informace: Jan Cholenský, +420 374 750 511.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 20 000 Kč

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů Elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Salzburg Schokolade CZ s.r.o. , Plzeňská 808, 348 15, Planá, Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: životopis na uvedený e-mail., Požadujeme: výuční list v oboru, vyhláška §50, čtení technické dokumentace, technický typ, pečlivost, ochotu učit se, spolehlivost. Zkušenosti s elektroúdržbou a praxe ve výrobním podniku jsou výhodou. Znalost německého jazyka vítána. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. , Stravenky, vánoční prémie, příspěvek na dopravu.. Pracoviště: Salzburg schokolade cz s.r.o., Plzeňská, č.p. 808, 348 15 Planá u Mariánských Lázní. Informace: Lucie Hrdličková, +420 374 630 371.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 16 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladníci, obsluha manipulačních vozíků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 50. Poznámka: Místo výkonu práce zaměstnance: okres Tachov,převážně ve firmě Loxxess Bor s.r.o. , Nechoďte prosím na uvedenou adresu-osobní kontakt po tel. domluvě, Příjem, ukládání, kontrola a skladování zboží, Požadujeme: , - možnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu , - manuální zručnost. Pracoviště: Well jobs s.r.o.(pracoviště loxxes ctp bor), 348 02 Bor u Tachova. Informace: Valeriy Zurenko, +420 601 516 060.

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

včera 14:29

Brankář Vaclík po přestupu do Sevilly: Škoda, že s Ronaldem jsme se minuli

/ROZHOVOR/ Loni se brankář Tomáš Vaclík přestupu do Benfiky Lisabon nedočkal, letos mu však přesun na Pyrenejský poloostrov vyšel. Zamířil do španělské Sevilly.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.