Divize starších žáků pokračovala svým osmým kolem a do Tachova tentokrát zavítali mladí fotbalisté Bohemians Praha 1905. Po skončení zápasu slavil důležitou výhru domácí FK Tachov. Hosté přijeli na západ Čech značně posíleni hned o sedm hráčů širšího kádru A mužstva, a tak nečekal mladé Tachovany jednoduchý zápas.

Pražané hned ve čtvrté minutě utkání zahrávali standardku a Jelínek z ní skóroval – 0:1. Tentokrát však domácí fotbalisté odpověděli velmi rychle, když v osmé minutě pronikající Šácha našel před brankou Radka Schweinera, který střelou k tyči zařídil vyrovnání – 1:1. Hra byla oboustraně velmi vyrovnaná a takřka bez šancí. Ve 23. minutě napřáhl Hána a jeho střela šla jen těsně nad branku. Do druhého poločasu nastoupil Tachov o poznání aktivněji a zatlačil Pražany na jejich polovinu.

Ve 40. minutě poslal Nevařil kolmou přihrávkou do brejku Honzíka, jehož zastavila obrana Bohemians jen za cenu faulu a rozhodčí nařídil pokutový kop. Exekuce se ujal Hána a bezpečně proměnil – 2:1. Hosté však hned po rozehrání kontrovali. Obrana Tachovanů nechala snad až příliš osamoceného Dufka, jenž nezaváhal – 2:2.

Pak už v zápase přišly velké chvíle tachovského Štěpána Honzíka. Rychlonohý utočník nejdříve převzal kolmou přihrávku Eliáše a ve 47. minutě strhnul vedení opět na stranu Tachova – 3:2. V 61. minutě Honzík opět utekl svým strážcům, ale brankář Bohemians Semarád tentokrát jeho šanci zlikvidoval. Zablýsklo se však i na druhé straně. Brankář Tejkal musel krýt střelecký pokus klokanů. V 69. minutě ale dokončil svůj gólový účet Honzík. Obrana hostů nestihla zareagovat na jeho další brejk a Tachované oslavovali.

TACHOV: Tejkal - Tkáč, Lanfranchi, Eliáš, Veselý, Šácha, Nevařil, Hána, Havel, Honzík, R. Schweiner. Střídali Jedlička a Čada. Trenéři Vodička a Beránek.