Okresní derby v 1. A třídě mezi Rozvadovem a Stříbrem mělo favorita v domácím týmu a ten také papírové předpoklady naplnil. Zápas rozhodl svým hattrickem Jan Horáček, který si tak rozpomněl na dřívější pověst kanonýra. Rozvadov zvítězil 5:2 a tak útok na nejvyšší příčky pokračuje.

Nad Rozvadovem se už před utkáním stahovaly mraky,  každou chvíli hrozil déšť a bouře. Hromy, blesky a voda přišly na konci prvního poločasu, ale to už domácí vedli po dvou trefách Horáčka 2:0. Rozvadovští vstoupili do utkání aktivněji, Baník se bránil a snažil se o rychlé protiútoky. V páté minutě zakončoval nepřesnou střelou domácí Čížek a to bylo při obléhání stříbrské branky z vážnějšího ohrožení vše. V osmé minutě přišel kontr hostů, Florus postupoval sám na gólmana, ale netrefil mezi tyče. Byla to ze strany Stříbra dlouho nejpovedenější akce. Další ojedinělé útoky vyzněly do ztracena.  Rozvadov měl mírnou územní převahu, ovšem zakončení Hobzy, Draveckého a Křehlíka nemělo gólové parametry.

Ve 23. minutě napřáhl Čížek, stříbrský Kos vytáhl míč s námahou na tyč a od ní se odrazil do jeho náruče. Běžela 32. minuta a šance Mráčka také změnu skóre nepřinesla. O minutu později už ale bylo vše jinak. Čížek zatáhl míč k lajně, odcentroval a Horáček  skóroval – 1:0. Domácí  dlouho „slavili" a to se jim mohlo vymstít. Tři minuty po obdržení branky  Demjan vybojoval míč a Florus byl v další šanci. „Vymýšlel" a gól nepřinesl ani následný závar. Zanedlouho se potvrdilo nedáš, dostaneš. Běžela 40. minuta a Horáček poslal domácí do dvoubrankového vedení.

Ve druhém poločasu už se na trávník snášel hustý déšť a blesky začaly protínat tmavou oblohu nad Rozvadem. černé mraky se ale hlavně zatáhly také nad Baníkem. Jeho hráči snad byli ještě v kabině, protože domácí rozehráli, míč se dostal k Horáčkovi a ten za přihlížení baníkovské obrany vstřelil ještě v běžící 46. minutě třetí branku. Za chvíli mohlo být pro Baník ještě hůř, ale průnik Čížka a jeho následná přihrávka před branku nenašla adresáta.

Naději vykřesal hostům v 58. minutě Demjan, když dal na 3:1. Šanci na zvrat zhatil Hřebík, který v obraně zaváhal a zatáhl za záchranou brzdu. Nic jiného než červenou kartu vidět nemohl. V 61. minutě se trefil Dravecký a bylo rozhodnuto –  4:1. Kalich hořkosti si Baník vypil v 71. minutě, kdy si centr Čížka srazil do vlastní branky Andrle – 5:1. Ve zbytku utkání bylo rušno nejen na obloze, ale i před oběma brankami. Za stálého hromobití a lijáku zakončovali nepřesně rozvadovští Mráček a dvakrát se neprosadil Čížek. Hlavičku mu Kos kryl a po ve slibné pozici netrefil branku. V 82. minutě hosté prohru alespoň zmírnili  trefou Petrašky. 

TJ Rozvadov – B. Stříbro 5:2
Poločas: 2:0. Branky: Horáček 3, Dravecký, vlastní – Demjan, Petraška. Rozhodčí: Havránek. ŽK: Viterna – Hřebík, Demjan, Florus. ČK: 0:1 (59. Hřebík). Diváci: 60.

Rozvadov: Benda – Viterna, Kabourek, Jan Horáček, Slowik, Pavel Hobza, Svoboda, Dravecký, Mráček, Lukáš Čížek, J. Křehlík. Trenér Chada.
Stříbro: Kos – Andrle, Honzík, Hřebík, Demjan, Petraška, Týr, Balogh (63. Šimek), Florus, Blažek, Bůžek. Trenéři Patočka, Tůma.