Po vyhraném derby hostil T. Přimda v dolních patrech tabulky se pohybující S. Město Touškov, ale v úvodu dělal vše pro naplnění hesla, že po posvícení bývá půst. Pětatřicet minut nenasvědčovalo tomu, že si hosté odvezou pořádnou velikonoční nadílku. Tatran zvítězil 8:1.
Domácí začali hodně vlažně a s chutí hrající soupeř už v sedmé minutě ztrestal jejich bohorovnost gólem Bouzka – 0:1. Až po inkasované brance se Přimdští začali „probouzet“ a postupem času získávali převahu. Při šancích Malého, J. Hečka a trestném kopu Brouzdy podržel hosty gólman Mudra, ale ve 25. minutě po nedovoleném zákroku na Stece proměnil už kapituloval po pokutovém kopu Zámečka – 1:1. Touškov se nevzdával a v 31. minutě se musel proti samotnému Vrbovi „vytáhnout“ domácí brankář Landrgott. Nedáš, dostaneš se potvrdilo, když vzápětí skóroval z protiútoku Hečko – 2:1. V divoké osmiminutovce přišla další příležitost hostů, ale Bouzek už na gólmana podruhé nevyzrál. Na druhé straně nejdříve Stec nedal, ale v 38. minutě byl už Hečko úspěšný – 3:1. Poločasový účet uzavřel těsně před odchodem do šaten Stec – 4:1.

Vstup do druhého poločasu měli domácí stejně špatný jako v první části hry, ale soupeř toho nevyužil. Po pěti minutách předvedl pohlednou akci Zámeček se Stecem, ovšem bez gólového efektu, Tato dvojice zopakovala spolupráci v 54. minutě a Stec se nemýlil – 5:1. Tatran měl jasně navrch. Svou převahu dokázal korunovat ještě třikrát a všechny góly padly po pohledných akcích. Zvonily také kontrukce branek, kdy Malý trefil v 75. minutě břevno a tři minuty nato Chvojka z ojedinělé akce hostů, kdy bylo o výsledku jasno, tyč. Účet zápasu uzavřel minutu před koncem utkání Krýsl.

T. Přimda – S. M. Touškov 8:1

Poločas: 4:1. Branky: 25. Zámeček (PK), 34. a 38. J. Hečko, 45. a 54. Stec, 66. Malý, 73. a 89. Krýsl. Rozhodčí: Szikszay. ŽK: 0:2. Diváci: 50.
Tatran: Landrgott – Opava, Stec, Jan Hečko, Teplárek, Zámeček, Karásek, P. Brouzda, O. Malý, Kupilík (60. Moravec), Coufal (46. Krýsl). Trenér J. Sopko.