Stříbrský Baník domácí utkání ve fotbalové 1. A třídě proti S. Křimice zvládl a zvítězil 3:1.

Po vlažném úvodu se postupně začali více osmělovat domácí. Nejprve pozornost křimického Hinterholzingera vyzkoušel Pelán, o chvilku později tísněn obránci stihl vystřelit i Šaman, ale oba pokusy křimický gólman s přehledem zlikvidoval. V 18. minutě si na Koudelův přímý kop naběhl Demjan, ale i jeho hlavička skončila v rukavicích brankáře hostů. Z první vážnější akce, ve 23. minutě, udeřili hosté. Rada střelou k tyči otevřel skóre – 0:1. Ani úvodní branka nezmrazila útočné aktivity domácích.

Sehrané rozehrávce Pelána a Kertise chybělo jen gólové zakončení, když byl Harvila u centrovaného míče jen o chvilku později. Z protiútoku mohli opět těžit hosté, ale Adamovu hlavičku si Kos pohlídal. V dalších minutách sevřeli stříbrští hráči své soupeře na jejich polovině, zahrávali tři rohové kopy, Šaman ale v největší šanci mířil hlavou nad branku.

Branky se domácí dočkali ve 41. minutě, kdy Demjan ukázal obrovský důraz v souboji s křimickým gólmanem a vyrovnal – 1:1. Těsně před přestávkou si tentýž hráč naběhl na přesný centr Hřebíka, byl však přistrčen obráncem hostů a Pelán nařízený pokutový kop proměnil – 2:1. I po přestávce byli domácí hráči aktivnější. Ve 49. minutě Florus našel našel Demjana, který se opět nemýlil – 3:1. Hosté však ani po třetím gólu nesložili zbraně, a tak v 51. minutě musel Pelán na poslední chvíli skluzem hasit před hostujícím Švábem.

I v dalších minutách si hosté vytvářeli slibné příležitosti, ale byli nepřesní v koncovce. V 67. minutě vyrazil střelu Rady Kos na roh a o dvě minuty později podržel svůj tým i při pokusu střídajícího Zapoměla. Tento hráč měl gól na kopačce i v 80. minutě, ale jeho střelu zastavila tyč domácí branky. Na druhé straně mohl zvýšit vedení Baníku Petraška, ale Hinterholziger jeho pokus reflexivně vyrazil na roh. Když v 89. minutě hostující Grambal pálil vedle domácí branky, zůstalo skóre 3:1 nezměněné.

B. Stříbro – S. Křimice 3:1. Poločas: 2:1. Branky: 41. a 49. Demjan, 45. Pelán (PK) – 23. Rada. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:5. Diváků: 125. BANÍK: Kos – Ichnatolya, Flíček, Hřebík, Demjan, Pelán (77. Trnka), Šaman (84. Slába), Kertis, Florus (90. Jareš), Koudela (71. Petraška), Harvila.