Mužstvo FK Tachov po výhře v Králově Dvoře by rádo přivezené body potvrdilo v domácím utkání proti pátému celku průběžné tabulky, Loko Vltavín. Utkání se hraje dnes od 10.30 hodin na Městském stadionu v Tachově a rozhoduje ho Benedikt.

Trenér Pavel Vaigl s radostí přijal zprávu, že gólmanovi Houdkovi byl na středečním jednání disciplinární komise prominut zbytek trestu. „Samozřejmě jsem rád, zvláště když „Mára" (Žipaj) měl už v utkání s „Královákem" problémy s tříslem a v tomto týdnu neabsolvoval plnou tréninkovou zátěž," pravil kouč, který bude netrpělivě čekat na zdravotní stav dalších hráčů. Ve středu odešli předčasně z tréninku Mlynařík a Stružka.

„Ondra Stružka má svalové zranění, a Michala (Mlynaříka) opět trápí tříslo. Uvidíme na pátečním tréninku (pozn. red." článek vznikal v pátek dopoledne) jak na tom budou," poznamenal Vaigl, který má soupeře přečteného, a věří v úspěch. „Víme o jeho kvalitách a také víme co chceme na soupeře hrát. Nám se proti týmům z horních pater docela daří, protože chtějí hrát fotbal. Doufám, že to bude platit i tentokrát," dodal kouč.

Tachovany už v úterý čeká západočeské derby v Domažlicích. „Mělo hrát ve středu, ale domácí požádali o změnu na úterý, jelikož ve středu se hraje také vložené kolo Synot ligy, a Viktorka Plzeň jede do Boleslavi," vysvětlil změnu termínu sportovní ředitel FK Tachov Petr Móži.