Chodský Újezd – Jedním ze dvou mužstev Tachovska hrající krajskou soutěž 1. A třídy jsou fotbalisté TJ Chodský Újezd. Nováček soutěže je po podzimní části se ziskem 19 bodů na desátém místě. Na sestupovou příčku má k dobru šest bodů, stejný počet ztrácí na pátou příčku. Jaro tak bude pro svěřence trenéra Dufky hodně náročné.

Do přípravy nastoupili hráči šestého ledna. „Model máme už vyzkoušený a osvědčený. Není tak důvod ho měnit," řekl k zimnímu drilu trenér a předseda klubu TJ Chodský Újezd v jedné osobě Jiří Dufka. Mužstvo se připravuje třikrát týdně a od února ho čekají přípravná utkání. „V pondělí využíváme nafukovací halu v Plané, v úterý hráči absolvují spining v Tachově a v pátek trénujeme na umělé trávě v Tachově," řekl k programu přípravy trenér.

Do začátku jarní části sehraje Chodský Újezd čtyři přípravné zápasy. „Začínáme osmého února, kdy nastoupíme na umělce v Mariánských Lázních proti domácím. Postupně nás čekají Konstantinovy Lázně, Planá a Dlouhý Újezd. Devátého března nás čeká úvodní zápas jara proti Svéradicím. Pravděpodobně ho ale sehrajeme v Tachově na umělce," dodal Dufka.

8. února V. M. Lázně (So 10.00 – UT M. Lázně), 15. února S. Konst. Lázně (So 18,00 – ÚT Tachov), 23. února FK Planá (So 14.00), 2. března Sparta Dlouhý Újezd (So 14.00 – ÚT Tachov). 9. března MU TJ Chodský Újezd – S. Svéradice (UT Tachov).