Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

21.10.2017

Roman Hubník.Foto: FCV/Martin Skála

Jaké to bylo z vašeho pohledu utkání?
Soupeř bránil celý zápas z bloku a vyrážel do nebezpečných brejků. Škoda, že jsme nedali první gól, mohli jsme hrát jako oni. Lugano bohužel po našich chybách vstřelilo tři góly a vyhrálo.

Překvapil vás něčím soupeř?
My jsme věděli, že Lugano má sílu, jeho hráči na nás byli dobře připraveni. My jsme zejména v první půli nedávali ani centry. Ve druhém poločase se to zlepšilo a po centrech jsme dali dva góly. Škoda, že jsme první poločas neodehráli lépe.

V čem jste byli horší než soupeř?
Byli jsme pomalí, všechno nám to hrozně trvalo. Naše hra byla bez centrů, bez střelby, bez zakončení.

Jak složité pro vás bylo čelit smrtícím brejkům rychlých hráčů Lugana?
Bylo to hodně složité. Nechávali jsme jim volné prostory a to se útočníkům hraje vždycky lépe.

Vyčítáte si situaci, kdy soupeř zachytil vaši přihrávku na Michaela Krmenčíka a z protiútoku vstřelil první gól zápasu?
Určitě ano. Byla tam z mé strany chyba v rozehrávce a a Lugano nám z následného protiútoku vstřelilo gól. Oni měli těch brejků hodně a zrovna tuhle situaci soupeř bohužel potrestal.

Autor: Václav Vacek

21.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Most u obce Březí je opět průjezdný pro automobily.

Most u Březí je opět průjezdný

Jak vybavit malý dětský pokoj?

FOTOGALERIE: Černošín ozářily lampióny

Černošín - Den boje za svobodu a demokracii slaví každoročně i Černošín. Nejvíce si tohoto svátku užijí děti, jak uvedla místostarostka města Dagmar Varousová.

OBRAZEM: Vyráběli koule ze šišek

Černošín- V sobotu odpoledne se konala v Černošíně výtvarná dílna pro děti i dospělé. Dílničku vedla Petra Rumlerová z Černošína.

Tachovští fotbalisté zakončili podzimní část sezony patnáctým vítězstvím

Tachov – Derby mezi Tachovem a Rozvadovem nabídl los závěrečného podzimního kola krajského fotbalového přeboru. A protože řada fotbalistů, kteří v sobotu vyběhli na trávník tachovského stadionu, oblékala v minulosti dresy obou týmů, zajímavé bylo derby samozřejmě i pro diváky.

Aktéři derby se shodují: Diváci se budou mít určitě na co koukat

Tachov – Ještě osm fotbalových týmů z tachovského okresu zasáhne v sobotu a v neděli do bojů o body v krajských fotbalových soutěžích. Posledními podzimními koly totiž pokračuje krajský přebor mužů a I.B třída.