Tentokráte „pouze" 4:1. Celkovým skóre 10:1 a se dvěma výhrami si udržel 1.A třídu Plzeňského kraje. Domácí Sparta Dl. Újezd si opět zahraje svoji oblíbenou 1.B třídu.

Za úmorného vedra, až nefotbalového, začali odvetu lépe hosté. Nejprve přestřelil Šmejkal a krátce po něm zahodil Pergl. Toho vychytal Kopolovič. Pak se osmělili i Sparťané. Ti si byli vědomi vysoké ztráty z prvního duelu, a to jim asi „svazovalo" kopačky. Hráli nepřesně, chyběl jim důraz a kdyňští fotbalisté toho využili. V 15. minutě otřásl břevnem Kopolovičovy svatyně Šmejkal. Tento hráč zařídil v podstatě výhru již ve Kdyni, kdy za poločas vsítil hattrick. Po sobotním Šmejkalově břevnu sice Vrba a po něm hrající domácí trenér Roháč naznačili šance, ale ty obě skončily nezdarem.
Po půlhodině hry mohl otevřít skóre Stoklasa. Jeho přesnou trefu ještě bravurnějším způsobem zneškodnil Horáček.
V posledních minutách první půle nedal Trumpeš a po něm Pergl minul hlavičkou bránu Sparty. Do kabin se šlo za bezbrankového skóre.

Ve druhé půli nejprve nedal L. Gitta a stejně si vedl i kdyňský Šmejkal. Sparta se sice snažila, ale to bylo na zvrat málo. Naopak vytvořila chybu, kterou zaplatila brankou. Z penalty se trefil Janeček – 0:1. Potom sice těsně minul branku Landrgott. Byli to znova hosté, kteří navýšili na rozdíl dvou branek Perglem. Dvacet minut před koncem dávno rozhodnuté baráže po nádherné akci zvýšil dobře hrající Šmejkal. Jedinou branku, o to ale hezčí, potěšil domácí diváky Milan Stoklasa – 1:3. Jak se ukázalo, byla to jediná trefa Sparťanů v nepodařené konfrontaci s dobře hrajícím soupeřem z Chodska.
Dvě minuty poté dal poslední branku utkání, které se hrálo slušně a korektně, hostující Trumpeš. Kdyňští fotbalisté si za předvedený výkon postup zasloužili, domácí musí o přestávce zmobilizovat a nabrat nové síly pro další ročník B třídy. Zápas rozhodoval s přehledem rozhodčí Havránek.

SPARTA DLOUHÝ ÚJEZD – SK KDYNĚ 1:4

Poločas: 0:0. Branky: 75. Stoklasa – 57. Janeček (PK), 62. Pergl, 70. Šmejkal, 77. Trumpeš. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 4:1. Diváci: 70.

Sp. Dl. Újezd: Kopolovič – Švábek (61. Pavlík), L. Zeman, V. Zeman, Vrba, Földeši, Landrgott, Roháč, Stoklasa, Bizoň, L. Gitta. Hrající trenér Pavel Roháč.

SK Kdyně: Horáček – L. Výškrabka (66. Knauer), Mathauser (46. Mikuč), Mramor, Janeček (85. Schwarz), Šmejkal, M. Výškrabka, Džugan (78. Kratochvíl), Pergl (78. Forstr), Hula, Trumpeš. Trenér Vladimír Trumpeš.