Bezdružičtí fotbalisté zdecimovaní zraněními a disciplinárními tresty nastoupili do utkání 1. A třídy se S. Blovice ve slepené sestavě. Dohrávali dokonce v deseti a dokázali vyrovnat. Jiskra ale nezvládla závěr utkání a v nastaveném čase inkasovala. Opatrný začátek nepřinesl žádnou velkou příležitost. Častěji byli před brankou Londy Blovičtí, kteří hrozili jen z rohových kopů. V 18. minutě se prodral do šestnáctky hostů Korynta, gólman však jeho zakončení odvrátil na roh. Vzápětí střílel ze slibné pozice Houser vysoko nad branku.

Průnik Komárka a jeho následná střela skončila na boční síti. Ve 27. minutě se radovali hosté, když se před brankou domácích prosadil žežula – 0:1. Po vedoucí brance Blovic očekávaný nápor Jiskry nepřišel a převážně se hrálo ve středu hřiště. Vzruch přinesl až závěr poločasu. Ve 38. minutě hlavičkoval Gengel nad branku, o minutu později neproměnil na druhé straně velkou příležitost Žežula a ve 41. minutě hlavičkoval těsně vedle blovický Macháč. Po změně stran byli prvních patnáct minut aktivnější hosté. Žežula, ale ani jednu ze svých příležitostí neproměnil. V 63. minutě přišla pro domácí další pohroma. Po odstoupení zraněného Marka Kalisty už v prvním poločasu, musel ze stejného důvodu střídat i Komárek.

Jiskra získávala územní převahu. Korynta střílel vedle, v 66. minutě trefil nešťastně ve vyložené příležitosti střídající Gruber jen ležícího Housera. Na druhé straně sólo Žežuly brankou neskončilo. V 72. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Korynta a Jiskra paradoxně svůj tlak ještě více vystupňovala. V 75. minutě posadil Sládek centrovaný míč na hlavu Gengela a bylo srovnáno – 1:1.

Tentýž hráč vymotal dva obránce, ale jeho technickou střelu gólman Kotora kryl. Hosté vrhli všechny síly do útoku a Žežula po závaru trefil jen tyč. V hektickém závěru vrátili blovičtí soupeři sportovně–nesportovně míč tak, že získali území. V 93. minutě po dlouhém auto a střele Soukupa rozesmutnili bezdružické kohouty – 1:2.

Branky: 75. Gengel – 27. Žežula, 93. Soukup. Rozhodčí: Bohdan. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (72. Korynta). Diváci: 100.

BEZDRUŽICE: Londa – Komárek, Hakel, Bastl, gengel, Marek kalista, Korynta, Houser, Sládek, Hvízdal, Blažek. Střídali Filip a Gruber.