V pětadvacátém kole krajské soutěže se v přímém souboji o čtvrté místo utkali fotbalisté Kamenného Újezdu a J. bezdružce. Přesto, že byli zvláště v prvním poločase lepším týmem, skončil zápas 1:1.

Od začátku zápasu se Kohouti pustili s vervou do útočení a domácí obrana nevěděla kam dřív skočit. Motorem většiny akcí byl Korynta. Vydatně mu sekundovali agilní Komárek a stabilně i Gengel. Domácí gólman se zapotil zvláště mezi 20. a 30. minutou, kdy řešil několik ošemetných situací. Kromě jediné si se všemi poradil, nebo je očima vytlačil mimo své tyče. Jediným, kdo se trefil, a to výstavním gólem do šibenice, byl Korynta – 0:1. V závěru poločasu byl rozhodčím Jurčíkem z Domažlic necitlivě vyloučen L. Blažek, když neúmyslně zahrál rukou a rozhodčí vytáhl druhou žlutou.

S převahou jednoho muže v poli nastoupili domácí do druhé půle. Vypracovali si mírnou převahu, jenže nebezpečnější byli stále Kohouti, ale ti opět „dojeli“ na zahazování loženek. Když Gengel trefil jen tyč a Komárek nedotáhl rychlý brejk do konce, přišel trest. Po hodině hry domácí Sochor upadl ve vápně a rozhodčí neváhal ani okamžik. Vácha penaltu proměnil – 1:1. Neunesl však tíhu slávy a kolečko kolem soupeřů a rozhodčích se zdviženým prostředníčkem zakončil odchodem do sprch a síly se tak vyrovnaly. Hosté měli ještě dost času strhnout vítězství na svou stranu, ale to by museli proměnit řadu šancí. Střídající Maroušek trefil břevno, Cvrčkova dělovka jen těsně minula cíl a když se neprosadil ani Gengel, tak po 85 minutách!!! Nerozhodný výsledek zajistil Jiskře čtvrté místo.

S. Kam. Újezd – J. Bezdružice 1:1 Poločas: 0:1. Branky: Korynta – Vácha (PK). Rozhodčí: Jurčík. ŽK: 4:4. ČK: 1:1. Diváci: 50.

Jiskra: Marek Kalista - M. Blažek, L. Blažek Bastl, J. Gengel, Andrle, Sládek (60. Maroušek), Korynta, Kašpar (85. Gengel M), Komárek, Štefanisko (45. Cvrček).

Petr Kalista