Podzimní část divizní soutěže v kopané zakončí mužstvo FK Tachov na domácím trávníku utkáním proti ZVVZ Milevsko. Příznivci druhého celku soutěže si nepřipouštějí, že by čtrnácté Milevsko mohlo z Tachova odvézt nějaký ten bod. Kvalita kádru a dosavadní výkony favorizují jasně domácí tým. Utkání má výkop ve 13.30 hodin a hraje se na druhém hřišti městského stadionu, známém jako „drnčák".

Po smolné prohře na hřišti rezervy Táborska, kdy Tachov inkasoval rozdílovou branku v poslední minutě z pokutového kopu, se tak Táborsko dostalo v čele soutěže do tříbodového náskoku. Tachované by neradi šli do jarních bojů ještě s větším mankem a proto musí poslední domácí zápas zvládnout. „Mimo hru je Stružka laborující s kotníkem, jinak jdeme do utkání kompletní. Připraven je i Sadílek, který musel proti Táborsku střídat," informoval o stavu kádru tachovský kouč Zdeněk Michálek.

„Milevsko se v posledních zápasech zlepšilo, i když teď prohráli doma. Předpokládám, že budou bránit a hrát na protiútoky. Jako vždy to bude o první brance. My hrajeme doma, utkání bychom měli zvládnout. Věřím, že kluci navážou na herní projev v minulém kole a získáme tři body," je optimistou Michálek.