První polovina okresních soutěží skončila a tak jsou známá mužstva, kterým patří titul podzimní mistr. Jsou to BKV Planá, S. Černošín, TJ Chodský Újezd B, S. Konstantinovy Lázně B, TJ Staré Sedliště, dorost J. Bezdružice, žáci S. Stráž, mladší žáci S. Stráž, přípravky FK Tachov B a TJ Kladruby. V seniorech je to mužstvo FK Tachov.

Pro jarní nadstavbovou část soutěže IV. třídy skupiny A, B a C postupují do nadstavby A nejlepší tři družstva z každé skupiny a Sokol Damnov B. Týmy budou bojovat o postup do třetí třídy. Do nadstavby B jsou zařazena poslední tři družstva z každé skupiny a Sokol Kokašice B.

Nejlepším kanonýrem II. třídy se stal Jiří Stránský ze S. Bor, který si na své konto připsal 18 gólů. Druhý v pořadí je po podzimu s 13 brankami Tomáš Bůžek z BKV Planá a na třetí pozici pak dva borci z Chodského Újezdu Petr Pikl mladší a Josef Pešta. Stejný počet branek vsítil také Martin Stec z Lomu a Miroslav Veleta z Hraničáře Částkov. O jednu méně vstřelil Karel Löbl ze S. Sulislav. Celkem padlo 360 gólů, což je průměr 4,3 branky na zápas.

Všechny podzimní utkání vidělo 4992, to znamená 59 na utkání. Nejvíce se diváckému zájmu těšil podzimní lídr z Plané. Jeho utkání vidělo 1125 příznivců (500 doma a 625 venku). Druhé místo v návštěvnosti drží FK Tachov B s 915 diváky (410 a 505). Třetí pak je TJ Chodský Újezd s 905 příznivci (435 a 470).