Třetí tým průběžné tabulky fotbalové 1. A třídy TJ Rozvadov vedl už ve 14. minutě 2:0 a utkání s K. Chlumčany tak dostalo jasný ráz. Kvalita byla jednoznačně na straně domácího celku. Obrana hostů „nestíhala“ a dostala milosrdného „bůra“.

V sedmé minutě si na přihrávku Kabourka naběhl Roháč a zkušeně otevřel skóre – 1:0. V dalších minutách přečkali bez pohromy rozvadovské ataky, ale ve 14. minutě se poprvé v utkání prosadil J. Horáček – 2:0. O tři minuty později se v šanci objevil Chada, ale stav utkání se nezměnil. Chlumčany nadále tahaly za kratší konec a ve 30. minutě si opět oddychly. Sám před gólmanem se objevil Chada, ovšem v rozhodující chvíli po kontaktu s obráncem upadl. Hrálo se dál a hosté po ojedinělých střeleckých pokusech zamířili mezi tyče. V 37. minutě skončil trestný kop chlumčanského Hřebce v rukavicích Bobčíka. Ten o dvě minuty později zlikvidoval hlavičku domácí obranou zapomenutého Duška. Nedáš, dostaneš se opět potvrdilo, z protiútoku hosté inkasovali z kopačky Svobody – 3:0.

Rozvadovští vlítli do druhého poločasu jako uragán a přišly jedna šance za druhou. Během deseti minut mohli zvýšit vedení domácích Kabourek, J. Horáček, Roháč a Hanko, ovšem góly nepřišly. Po hodině hry se dostali ke slovu také hosté. Průnik Tomáška zastavil Hanko, minutu nato prokázal kvality domácí gólman, který vychytal Kraina. Na druhé straně hlavičkoval Pták vedle branky. V 63. minutě chybovala domácí obrana a Tomášek snížil na 3:1. Rozvadovské gól v jejich síti „nastartoval“. Pták v dobré pozici nedal mezi tyče, J. Horáček nastřelil břevno a do třetice už se Chada v 70. minutě trefil – 4:1. V dalších minutách se vyznamenali brankáři. Nejdřívě Chada ze tří metrů „trefil“ Lösche, na druhé straně při stejné situaci se proti Bobčíkovi neprosadil Jirák. Spokojenost příznivců Rozvadova umocnil v 85. minutě J. Horáček, který uzavřel skóre zápasu.

TJ Rozvadov – K. Chlumčany 5:1. Poločas: 3:0. Branky: 7. Roháč, 14. a 85. J. Horáček, 39. Svoboda, 70. Chada – 62. Tomášek. Rozhodčí: Kostelník. ŽK: 1:0. Diváků: 120.

ROZVADOV: Bobčík – Kabourek, J. Horáček (86. Křehlík), Roháč, Chada, Karban (63. Růžička), Pták, Hanko, Sopko, Zd. Horáček, Svoboda (73. Kupilík).