Souboj prvního s druhým ve fotbalové divizi mezi FC MAS Táborsko B a FK Tachov skončil šťastnou výhrou domácí rezervy 2:1. O zisku tří bodů rozhodl v 89. minutě nařízený a proměněný pokutový kop Musiola.

Tachované s posílenou rezervou Táborska o pět hráčů prvního mužstva sehráli více než vyrovnanou partii, byli i lepším týmem, ale vychytal je gólman Kudrna.

„Kluci sehráli velmi dobrý zápas, klíčové pro konečný výsledek bylo, že jsme nedokázali už v první půli skórovat. Bohužel, v koncovce se od nás odvrátilo i štěstí, když jsme nastřelili břevno a výborný byl i gólman. Tohle utkání jsme si ale nezasloužili prohrát," řekl k utkání trenér Tachova Zdeněk Michálek.

Tachov šel do vedení po proměněném pokutovém kopu. Jeho exekutorem byl zkušený Martin Knakal. „Co jsem v Tachově tak to byl z naší strany jednoznačně nejlepší zápas. Proti Doubravce to byl sice také výborný výkon, ale tady jsme byli ještě lepší. Utkání mělo parametry vyšší soutěže. Domácí jsme přehrávali a je jen škoda, že jsme nedali jasný šance, bohužel nás také vychytal jejich výborný gólman. O výhře Táborska rozhodla vymyšlená penalta," konstatovala opora Tachovanů, která má ligové zkušenosti. Při „kopání" penalt už se v tachovském dresu vystřídalo několik hráčů. Tentokrát si vzal míč ten nejzkušenější hráč týmu.

„Nemáme před zápasem určeno kdo bude kopat penaltu, trenér to řeší až v podle momentální situaci. Já jsem to tentokrát vzal na sebe, chtěl jsem klukům pomoc. Byla ale škoda, že domácí po našem nedorozumění dali lacinou branku na 1:1. O penaltě, která rozhodla o výhře Táborska nemá cenu moc hovořit. Rozhodčí si ji vymyslel a podle mého domácí utrpěli vítězství. Kluci hráli výborně, my můžeme za takový výkon chodit se vztyčenou hlavou, ale co je to platné, body nemáme. Musíme teď zvládnout zápas s Milevskem. Zisk 36 bodů bych považoval za velmi slibný do jarních bojů," dodal Knakal.