Los Gleisner Cupu svedl dohromady borské Sokolíky a bezdružickou Jiskru. Bor byl lepší prvních 20 minut, vsítil v ní dokonce i branku, ale více se neprosadil. Jiskra po obdržené brance zabrala a zápas otočila – 3:1.

Sokolíci začali utkání velmi aktivně, měli lepší pohyb a dělali domácím potíže. Ve 20. minutě vyšel hostům brejk a Andrle se nemýlil – 0:1. To bylo ale ze strany Boru na dlouho vše. O pět minut později přišel Komárkův první moment. Pohotově zakončil akci Šmídla, který se prodral pravou stranou Borské obrany do šestnáctky a přesně přihrál – 1:1. Druhý poločas se hrál v režii kohoutů. V 50. minutě napřáhl z velkého vápna aktivní Šmídl. Míč letící do šibenice brankář Touš s obtížemi vyrazil, ale jen ke Komárkovi, který byl na správném místě – 2:1. V 87. minutě si Sládek naběhl na přihrávku Bastla, toho však hostující obrana zastavila. Míč se ale odrazil ke Komárkovi, jenž zkompletoval svůj čistý hattrick – 3:1. „Zase jsme zaspali začátek utkání. Je to škoda, protože vyjma dvaceti minut jsme byli lepším týmem a výhru jsme si zasloužili,“ poznamenal k duelu jeden z trenérů J. Bezdružice Miroslav Gengel.

Jiskra Bezdružice – Sokol Bor 3:1. Poločas: 1:1. Branky: Komárek 3 – Andrle. ŽK: 1:1. Diváci: 20.

BEZDRUŽICE: Štefl – Hvízdal, L. Blažek, M. Blažek, T. Blažek, Sládek, Martin Kalista, Gengel, Komárek, Šmídl, Cvrček. Střídali Bastl, Korynta a Kadlec. BOR: Touš – J. Zeman, P. Zeman, Kaněra, Pajer, Krivda, Buben, Janků, Drozda, Pokorný, Andrle. Střídali Jut〜ka, L. Zeman, Hajrovský, Stránský