V souboji o krajský přebor Sušice hrála před velkou návštěvou doma s Horažďovicemi bez branek.

Ve vyrovnané první půli si domácí vypracovali dvě vyložené šance, ale Kočího vychytal gólman a Budil mířil vedle branky. Po obrátce se hosté zlepšili, dvacet minut měli převahu, nevyužité příležitosti ke skórování se však rodily na obou stranách.

„Bylo to hodně rušné utkání a remíza je asi spravedlivá,“ říkal vedoucí sušického týmu Václav Nauš.

V duelu o I. A třídu začaly lépe Rokycany, které se ujaly vedení, ještě do přestávky Křimice vyrovnaly a v závěru rozhodly. Navíc hostující Zapomněl za stavu 1:1 neproměnil penaltu. „Bylo to docela divoké. Sudímu zápas nevyšel,“ tvrdil Pavel Grim z rokycanského vedení.

Výsledky středečních utkání - o krajský přebor: Sušice – Horažďovice 0:0 (Rozhodčí: Homr, ŽK: 2:2, diváků: 450). O I. A třídu: Rokycany B – Křimice 1:2 (1:1, 16. Drahoňovský – 23. J. Rada, 88. Klement, Rozhodčí: Hájek, ŽK: 4:4, diváků: 285). O I. B třídu: Konstantinovy Lázně – Sparta Plzeň 1:0 (0:0, 60. Bubeníček, ČK: 0:1 – 75. Brestovanský, diváků: 150).

Čtvrteční program (vše od 18 hodin) - o krajský přebor: Manětín – Rozvadov. O I. A třídu: Spálené Poříčí – Nýrsko, Bezdružice – Stod. O I. B třídu: Střížovice – Losiná.