Dlouhý Újezd – Částkov 6:0
Za krásného, slunečného, počasí, se hrálo na Spartě derby, které postavilo před sebe favorita a aspiranta na baráž o udržení. Domácí Sparťané přivítali souseda, tým Hraničáře Částkov. Ten opět v silně nekompletní sestavě musel odehrát nelehký zápas. Do branky se musel postavit nestárnoucí Milan Hrabovský, který i přes obdržené góly svůj celek několikrát podržel. Porážce ovšem nezabránil.

Derby začalo překvapivě šancemi hostů. Hned v úvodu byl u několika Mihál. Když už mohl skórovat, vytáhl se domácí Kopolovič. Opět svůj tým podržel a připsal si další nulu. Důležitý moment přišel ve 14. minutě. Asistent hlavního, Karel Nesvadba, poukázal na hrubé nesportovní chování nedaleko laviček. Zde se pošťuchovali domácí L. Zeman a hostující D. Karban. Arbitr L. Fanfule přerušil hru a na pokyn asistenta neváhal oběma aktérům ukázat kartu červené barvy.

Krátce poté se pěkně trefil z dálky domácí Pernglau. Hrabovský sice míč tečoval, ale ten skončil pod víkem – 1:0. Parádním volejem potěšil Jakub Bukva. To běžela 25. minuta hry. Na rozdíl dvou branek se trefil o něco později Janků. Dobře hrající Flíček měl šanci, ale minul pravou tyč domácí svatyně. Těsně před koncem půle nedal L. Gitta. Když už se rozhodčí L. Fanfule díval na hodinky, zacílil potřetí do sítě hostů Jakub Bukva.

Tachov nestačil na Králův Dvůr. Domažlice vezou z hlavního města tři body

Druhé dějství potvrdilo moment, který lomil duel. Vyloučení prospělo domácím, uškodilo hostům. Ti už se do konce zápasu nezmohli prakticky na nic. Další tři pěkné branky a konečný výsledek 6:0 potvrdili postupně L. Gitta a dobře hrající Pernglau. Poslední slovo si vzal jako kapitán své lodě střídající Václav Zeman. Tomu míč předložil ideálně Földeši.

„Hosté nehráli, zvláště v začátku, špatně. Ba naopak, kdyby dali šance, šlo by derby jiným směrem. Důležité bylo oboustranné vyloučení. To jim nepomohlo. Chvíli vzdorovali, ale pak fyzicky i herně propadli,“ krátce a výstižně se vyjádřil k výhře svého týmu trenér Václav Zeman. „Vždyť jste to viděli sami. Slátaný, nekompletní tým, který máme, na to nestačí. I když dostal dost branek, musím poděkovat Milanovi Hrabovskému. Jednak za to, že přišel a nenechal nás ve štychu, a i proto, že i několika zákroky podržel. Je to špatné, ale musíme to nějak do konce dohrát,“ smutnil z druhé strany hostující trenér Pavel Hobza.

Poločas: 3:0. Branky: 19., 61. Pernglau, 29. Janků, 44. Bukva, 56. L. Gitta, 88. V Zeman. Rozhodčí: L. Fanfule – Nesvadba, Sirový. ŽK: 0:1. ČK: 1:1 (L. Zeman – Karban). Diváci: 90.
Sparta: Kopolovič – Földeši, Janků (55. Dvořák), L. Zeman, Švábek (50. V Zeman), Pernglau, Stoklasa, L. Gitta, Bukva, Vrba, Dravecký. Trenér Václav Zeman.
Hraničář: M. Hrabovský – Kaše, Karban, Hobza, Špelina, Mihál, Flíček, P. Jakubec, Heinzl (60. Plincelner), J. Jakubec, Bydžovský. Trenér Pavel Hobza.

Chodský Újezd – Horšovský Týn 3:7
Fotbalisté Chodského Újezdu „jdou“ od porážky k porážce. V tomto kole přivítali hráče Horšovského Týna. Opět na soupeře nestačili a po poločase 0:4 nakonec prohráli 3:7. Nestárnoucí Pavel Opava sice dvěma trefami a jednou Petrem Piklem snížili, ale body si odvezli hráči Týna.
Poločas: 0:4. Branky: 51., 61. Opava, 60. P. Pikl – 15., 58. Doležal, 17. Sobolík, 42. Šindelář, 43., 70. Vavřička, 47. Pták. Rozhodčí: Bíba – Růžička, Věneček. ŽK: 2:3. Diváci: 50.
Ch. Újezd: Růžička – M. Trejbal, J. Pikl, T. Trejbal, P. Pikl, Zivčák st. (48. Čepelák), Kozák, Sykal, L. Pikl ml., Štěrba, Zajíc. Trenér Václav Raba.

Česká Kubice – Bor 5:2
Fotbalisté Sokola Bor zajížděli v neděli po obědě do České Kubice. Tam je čekal extrémní trávník a soupeř, který je nemile zaskočil. Dostal Bor pod tlak a vytvořil si tříbrankový náskok. Bor sice do půle snížil a ještě žil gólem Stránského na 3:2. Potom dostal další dvě branky a o výhře se jim mohlo jenom zdát.
Poločas: 3:1. Branky: 21. Strejc, 26., 65. Stauber, 35. Andrle, 82. Gibfried – 44. Pokorný, 50. Stránský. Rozhodčí: Hudeček – Výboštěk, Janků. Hráno bez karet. Diváci: 80.
Bor: Žalud – J. Zeman, Maczko, Pokorný, Michl, Stránský, P. Zeman, Hocmann, Jutka, Jágrik, Pták (46. Koutný), Burda. Vedoucí týmu Jaroslav Folejtar.

Koloveč – Chodová Planá 3:3 (PK5:4)
Tým Chodové Plané neustál náskok dvou branek v Kolovči a navíc padl v penaltovém rozstřelu. Místo tří bodů si odvezl z horké kolovečské půdy pouze bod.
Poločas: 1:3. Branky: 35., 55. Duchoň, 81. Milota – 16. Chval, 22. Sloup, 40. Pelán. Rozhodčí: Koura – Brůha, Hájek. ŽK: 2:1. ČK: 1:1 (75. F. Šlajs – 75. Benedikt). Diváci: 80.
Ch. Planá: Petrželka – Kutička, Beneš, Plecitý (89. Šmolík), Ovčačík, Vyskočil, Abramčuk ml. (63. Hanko), Pelán, Sloup (68. Benedikt), Abramčuk st., Chval. Trenér Petr Tomek.

Staňkov – Planá 2:3
FK Planá vybojovala cennou výhru ve Staňkově.
Poločas: 1:2. Branky: 5. Vrba (PK), 46. Kubina – 8. Peklo, 32., 61. Dominik Sovka. Rozhodčí: Picek - Čubr, Štěpán ŽK: 2:1 Diváci: 70
FK Planá: Švarcbek – Da. Sovka, Do. Sovka, Kopča, Šatra, Kloužek, Urbánek, Brožíček, Peklo, Sláma, Lanfranchi, Trenér Václav Sádlík.