Druhé kolo okresního přeboru druhé  třídy bylo bohaté na branky. Výjimkou bylo utkání v Černošíně, kde se příznivci branky nedočkali. V Bezdružicích jich ale padlo osm a všechny do sítě Damnova.

Druhé kolo vidělo 353 příznivců, nejvíce jich přišlo v Konstantinkách (70) a překvapivě nejméně v Záchlumí (13). Branek se urodilo 31, nejvíce jich bylo k vidění v Bezdružicích (8) a žádné se nedočkali v Černošíně. Rozhodčí udělili 20 žlutých karet a jediným hříšníkem, který musel předčasně pod sprchy, byl Houdek z Konstantinových Lázní.

Nováček ze Záchlumí má za sebou vítěznou premiéru na domácím trávníku, ale jeho výhru vidělo jen třináct příznivců. Motor vstoupil do utkání brankou Miškoviče a hosté si sami přidali vlastní branku. Ještě do přestávky snížili, ale po hodině hry už to bylo opět o dvě branky. Branka lomského Petráška dala hostům naději, ale Motor už si vítězství nenechal vzít (3:2).

Rychlý gól Steinera ovlivnil utkání Kostelce se Sulislaví. Domácí se konečně prosadili v koncovce a po další brance Steinera a Hakela si dokráčeli k výhře. Hosté zklamali, když propadli hlavně v koncovce (3:0).

Střílení branek je také velkou slabinou nováčka ze Studánky. Premiéra na vlastním trávníku se Dynamu nevyvedla. Kšičtí sice nenastoupili v optimální sestavě, ale svou zkušeností a dvěma góly  Saka rozhodly o zaslouženém zisku tří bodů (0:2).

Dramatické utkání se hrálo v Lázních a domácí do něj nevstoupili nejlépe. Už po čtvrthodině hry byl po druhé žluté kartě vyloučen Houdek a hosté se ujali vedení zásluhou Kulíře. O tři minuty později Lázně srovnaly, ale vzápětí opět inkasovaly. Po přestávce domácí i v deseti dokázali výsledek otočit, ovšem poslední slovo měl plánský Pánek. Penaltový rozstřel vyzněl pro hosty, kteří si tak přivezli cenné dva body (3:3, PK 2:4).

Ostře sledované utkání se hrálo v Tachově, kde místní rezerva hostila dalšího z favoritů na přeborníka. Částkovský Hraničář zaspal úvod utkání a už ve čtvrté minutě inkasoval. Za stavu 2:0 pro domácí skóroval Hraničář zásluhou J. Sňozíka, ale ještě do přestávky zvýšil Havel. Ve druhém poločasu zvýšil Šindelář na rozdíl tří branek, hosté sice vzápětí kontrovali Bočkem, ale poslední slovo měli domácí (5:2).

Do Bezdružic přijel Damnov a jak se později ukázalo, pro pořádný výprask. Domácí potvrdili své kvality a naznačili, že okamžitý návrat do krajské soutěže není utopií. Hosté už po půlhodině hry lovili míč třikrát ze své branky a ještě do poločasu inkasovali znovu. K rekordnímu vítězství přispěl domácí Korynta hattrickem, dvě branky vstřelil Gengel (8:0).

Do Černošína přijel jeden z favoritů soutěže. Borští se ale, stejně jako domácí, neprosadili gólově a utkání tak přes několik slibných šancí na obou stranách skončilo bez branek. Penaltový souboj vyzněl pro domácí, kteří si tak  připsali dva body (0:0, PK 3:2).

Fakta druhého kola a sestavy všech týmů najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.