Deset družstev mladších přípravek se utkalo na hřišti ve Stráži ve dvou kategoriích. V jedné skupině hrály fotbalové naděje narozené 2002 a mladší (6 účastníků) a v druhé osmileté děti a mladší.

Mezi staršími kralovali žáci FK Tachov B a mladší skupinu vyhrálo družstvo J. Erpužice.

Ve skupině A hrály starší hráči a hořkost porážky tam nepoznal vítězný tým FK Tachov B, který získal 16 bodů. Stejný počet mělo i družstvo B. Stříbro, které skončilo druhé. Třetí příčka patřila Plané. „Po každém utkání se kopaly penalty a celek, jenž byl úspěšný, si připsal do tabulky ještě bod navíc. Proto se třeba stalo, že Tachované sice neprohráli ani jeden zápas, ale v penaltovém rozstřelu uspěli jen jednou,“ vysvětlil systém bodování hlavní organizátor turnaje Tomáš Koubek, který má na starosti také mládežnické soutěže na Tachovsku.

Ve skupině B, kde hrály mladší fotbalisté, kralovala přípravka Jiskry Erpužice. Všechny tři zápasy dotáhla do vítězného konce a při pokutových kopech „selhala“ jen jednou. Rezerva FK Tachov skončila druhá a třetí byl domácí S. Stráž B. „Je to radost vidět tolik mladých fotbalistů na hřišti,“ reagoval po svém příjezdu na turnaj předseda OFS Tachov Václav Přibyl.

Po skončení, při slavnostním vyhodnocení, spolu s T. Koubkem předali hráčům poháry a medaile. V závěru poděkoval předseda svazu všem přítomným rodičům mladých hráčů a organizátorům turnaje za obětavost.