Kšický P. Kaprhál vstřelil hattrick

TACHOVSKO - O víkendu se hrálo neúplné 14. kolo okresního přeboru II. třídy ve fotbalu, dvě utkání byla odložena

2.4.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/František Hlas

Fotbaloví příznivci v okrese se konečně dočkali. O víkendu byla zahájena jarní část II. a III. třídy. Počasí sice nedovolili sehrát kompletní kolo, ale diváci o fotbalový zážitek nepřišli. Ve druhé třídě bylo sehráno pět zápasů, duely Hr. Částkov – Sj. Chodová Planá a M. Záchlumí – Č. Halže byly odloženy.

V neúplném 14. kole padlo 16 branek, 17 hráčů bylo napomínáno a nikdo nebyl vyloučen. Pět zápasu shlédlo 320 diváků.

S. Sulislav – S. Kostelec 1:2 Hosté potvrdili úlohu favorita a Sulislavi zkomplikovali cestu za záchranou. Poločas: 1:1. Branky: 38. L. Gebert – 18. M. Jamriška, 82. Pešík. Rozhodčí: Hromka – Pešek, Vala. ŽK: 1:1 (Řezníček – Ježek). Diváci: 50. SULISLAV: Pirka – Řezníček, L. Geber, Plešinger, Mička, Harvila (80. Hladík), Krištofovič, Baxa, Lőbl, Laudát, Hlavín. KOSTELEC: P. Jamriška – M. Honzík, Blažek, Trhlík (Pešík), Hyťha, Ježek, Liška, M. Jam〜riška, L. Honzík, Průcha, Vozobule.

Sp. Dl. Újezd B – S. Bor 2:3 Vedoucí celek musel o výhru bojovat až do samého závěru zápasu. Diváci viděli pět nádherných branek. Poločas: 1:2. Branky: 20. Stoklasa, 52. Gunčaga – 14. L. Zeman, 44. Blažek, 72. M. Vaňous. Rozhodčí: Burda – Pešek, Bizoň. ŽK: 4:6 (Pácal, Kolář, J. Švábek, Jan. Bukva – J. Zeman, L. Zeman, Hadrovský, Blažek, Jutka, Krivda. Diváci: 100. DL. ÚJEZD B: Haník – Pácal, Beneš, Pavlík, Kolář, Švábek, Jan Bukva, Cupák (65. Tribula), Stoklasa, Dravecký (75. A. Dravecký), Gunčaga (88. Sika). BOR: Touš – J. Zeman, Janků, R. Vaňous (65. M. Vaňous), Šašek, L. Zeman, Blažek (88. Hadrovský), Jutka, Bláha, Vorlíček (65. Krivda).

B. Z. Chodov – St. Lesná 4:0 Baník se ujal už v desáté minutě vedení. Nováček soutěže se nedokázal prosadit v koncovce, a tak domácí dovedli zápas do vítězného konce. Poločas: 2:0. Branky: 10. a 57. Fidler,25. Kupčík, 53. Drha. Rozhodčí: Novotný – Voráček, Bizoň. ŽK: 0:0. Diváci: 40. Z. CHODOV: Kašpar – Lamberger, R. Mazanec, M. Mazanec, Fidler (80. F. Hřežábek), Drha, Founě, A. Kurčík, E. Pikl, J. Kurčík (84. T. Hřežábek), Hlinčík. LESNÁ: Kuchyňka – Gangur, V. Danko, Holc, Rohlík, Prexl, T. Voron (46. Lupša), Vasil Danko, J. Voron, Šesták, R. Danko.

S. Kšice – B. Stříbro B 9:0 Překvapení na úkor druhého celku soutěže. Kšičtí si před brankou Baníku otevřeli střelnici. Poločas: 2:0. Branky: 2. a 75. J. Šetlík, 26. Němec, 59., 60. a 71. Kaprhál, 83. a 86. Bronec, 88. Berta. Rozhodčí: Vrbský – Kadlec, K. Friedenberger. ŽK: 1:2 (Němec – Šaman, Lešák). Diváci: 50. KŠICE: Brzobohatý – L. Šetlík, Flíček, Berta, I. Šetlík, Šmídek (80. Milota), Němec, Janout, Bronec, Kasal, Kaprhál (85. Šubrt). STŘÍBRO B: Laško – Trnka, Šaman, Sláma, Lešák, Smiřák, Sásik, Charvát, Herbst, Havel, Heis.

S. Černošín – D. Studánka 0:1 Od domácích se čekalo více. černošínští ale nenastoupili v kompletní sestavě a Dynamo toho využilo. Tři body hostům zajistil Lončík. Poločas: 0:0. Branka: Lončík. Rozhodčí: Hanilec – Šujan, Loukota. ŽK: 0:2 (Honzátko, Branský). Diváci: 80. ČERNOŠÍN: Mikulovský – Melich, Klepsa, Hladík, Červený, Petrovič (37. Panuška), Hacker, Turek, Vondraš, Balogh, Majerčík. STUDÁNKA: Landrgot – Štrupl, Honzátko, Černý, Bureš, Branský, Novohradský, Janovec, Lončík, Honzík (82. Heinzl), Janča.

2.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Medaile vybojovala Denisa Katonová.

Dvě medaile z republikových pohárů

V klášterním kostele Nanebevzetí Panny Marie v Kladrubech se uskutečnil koncert partnerských měst.
8

Klášterní kostel patřil mladým zpěvákům

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Ze všech zimních nástrah na motoristy (a vlastně obecně na všechny), je jednou z nejhorších takzvaný „černý led“. Ten je totiž skoro nerozpoznatelný, ale strašlivě kluzký, což může způsobit velkou spoustu nemilých situací. Znáte taková ta videa, kdy se auta se zabržděnými koly nekontrolovaně kloužou jako saně? Tak přesně to umí černý led.

Domažličtí skauti přivezou v neděli Betlémské světlo

Domažlice – V sobotu 16. prosince převezmou skauti z celé Evropy ve Vídni Betlémské světlo, o den později, v neděli 17. prosince, bude vlaky rozvezeno po celém Česku.

Dobrovolníci pomůžou dětem s učením

Stříbro – Dětem z chudých a znevýhodněných rodin na Stříbrsku nově pomáhají dobrovolníci s učením. Služba je zaměřena především na to, aby dítě v podporované rodině dosáhlo co nejvyššího vzdělání.

BMW bude v Karlovarském kraji stavět polygon za čtyři miliardy

Karlovarský kraj – První vývojový areál společnosti BMW Group ve východní Evropě pro testování autonomních vozidel vznikne v Karlovarském kraji. Areál, který představuje investici ve výši tříciferných hodnot v milionech eur, neoficiálně se hovoří v přepočtu až o čtyřech miliardách korun, nabídne několik stovek nových pracovních míst.