Odstartovala  podzimní Tip liga Tachovského deníku 2013, ve které se tipují výsledky zápasů republikových, krajských a okresních soutěží. Kupony pro první kolo, které vycházely tento týden, musí být odevzdané řádně vyplněné nejdéle v pátek do 16.00 hodin!!! 

Generálním sponzorem soutěže je Expert a na nejlepší tři tipéry čekají velmi hodnotné ceny: 1. místo –  luxusní holicí strojek Philips (v hodnotě cca 4000 Kč), 2. místo bluray přehrávač LG (přibližná hodnota 2500,- Kč) a třetí místo tablet Modecom (1700,- Kč).

Pravidla Tip ligy čtenářů Deníku, jaká soutěžící znají z minulých let, zůstávají stejná,
inf. na //www.denik.cz.//.

V Tip lize čtenářů bude i letos odměněn vítěz kola. Připraveny jsou ceny od dlouhodobého partnera a dlouhodobého sponzora Rodinného pivovaru Chodovar.
Na hodnotné ceny se může těšit také nejlepších deset soutěžících. Prvenství mezi jednotlivci obhajuje Radek Mazanec ze Zadního Chodova.

 

Vzhledem k četným připomínkám soutěžících budou kupony na dané kolo vycházet na stránkách Tachovského deníku vždy od pondělí do čtvrtka!!!

Opět se rozběhne populární soutěž čtyřčlenných!!! družstev, kde zůstávají stejná pravidla. Název týmu vyplní soutěžící vždy do určené kolonky „Kolektiv." Vítězný tým si odveze sud piva, prvenství obhajuje Koloniál Tisová.
Upozornění pro účastníky soutěže: Kupon je platný jen tehdy, když jsou vyplněny všechny kolonky, tj. i kontaktní telefonní číslo . ⋌