Fotbalisté Konstantinek ve Stodě domácí tým zaskočily a do tabulky 1. B třídy si připsaly tři body za výhru 2:4. Hosté byli od úvodních minut aktivnějším mužstvem a Stod dokonale zaskočili. Ve 20. minutě se dostal do příležitosti Hoffmann, ale nedal. Jeho spoluhráč Bubeníček už byl v 31. minutě úspěšnější – 0:1. O osm minut později přišel další útok hostů, na jehož konci byl Michal Pohlot – 0:2. Po změně stran hosté během třiceti vteřin o vedení přišli. V 54. minutě snížil Bernklau a vzápětí vyrovnal Dlouhý – 2:2. Lázně byly v této chvíli na ručník. Postupně se však dostaly do hry a v závěru utkání udeřily. V 82. minutě strhl vedení na stranu Konstantinek Hoffmann a o tři minuty později pečetil překvapivou, ale zaslouženou výhru hostů Zabloudil – 2:4. „Samozřejmě spokojenost. Mrzí mě výpadek, kdy domácí během několika vteřin vyrovnali. Naštěstí jsme se po emocích dokázali sebrat a utkání dotáhli do vítězného konce,“ hodnotil zápas hrající asistent S. Konstantinovy Lázně Pavel Rašín.

Sj. Stod – S. Konst. Lázně 2:4. Poločas: 0:2. Branka: Bernklau, Dlouhý – Bubeníček, Mich. Pohlot, Hoffmann, Zabloudil. Rozhodčí: Schingler. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

K. LÁZNĚ: Štefl – Vaněk, Michal Pohlot, Bock, Marek Pohlot, Hoffmann, Rašín, Bubeníček, Hampapa, Holák, Zabloudil. Střídali Píha a Kašpar.