Utkání 1. B třídy FK Holýšov B – TJ Chodský Újezd se hrálo na hřišti v Mantově. Favorizovaní hosté v něm remizovali 3:3 a po penaltovém rozstřelu další bod nebrali.

Utkání začalo svižně a už v první minutě se řítil sám na domácího brankáře P. Pikl, ale nedal. V šesté minutě hosté po akci Pešty a zakončení J. Pikla vedli 0:1. Když se v 11. minutě prosadil P. Pikl byli domácí na ručník.

 „Třetí gól jsme nemohli do sítě soupeře dotlačit. Kluci začali hrát moc složitě. Domácí posíleni o hráče z A týmu začali hru vyrovnávat, protože my si mysleli, že se nemůže nic stát. Standardky byly jejich silná discíplína," nastínil důvody změny poměru sil trenér hostů Jiří Dufka. Ve 31. minutě zahrávali domácí jednu ze standardních situací a hlavou snížili na 1:2. Neuběhlo ani sedm minut a kopec smůly si vybral  stopér Suchý. Na mokrém terénu podklouzl, přišel o míč a bylo srovnáno – 2:2. „Kalich hořkosti jsme si vypili do dna ve 45. minutě, kdy po našem faulu se domácí z trestného kopu trefili k tyči – 3:2," popsal nepovedený závěr poločasu kouč.

Po přestávce se hosté vrátili ke hře z úvodu utkání a přišly šance. Ve 47. minutě minul sám před gólmanem Bezdička, v 53. minutě  neproměnil tutovku P. Pikl, tři minuty nato šel opět sám Bezdička a zase minul. V této fázi utkání se hrálo na jednu branku a domácí se jen sporadicky dostávali na polovinu soupeře. V 63. minutě našel Suchý v šestnáctce Kurčíka,  ten sklepl pro Peštu a bylo vyrovnáno – 3:3. Tlak hostů byl nadále velký, ale Holýšov pozorně bránil a i za cenu faulů už do vážnější šance hosty nepustil.

„Trestné kopy míjeli domácí branku a tak se zrodila remíza, za kterou jsme si mohli sami. Pak následovala naše „silná" discíplína a tu  jsme opět projeli," poznamenal k penaltovému rozstřelu Dufka a dodal: „Za stavu 2:0 pro nás jsme začali hrát složitě a místo toho abychom soupeře dorazili,  bylo tam moc kliček a ztrát míče. Naší zásluhou jsme pustili domácí do vedení. Mužstvo ale ukázalo dobrý charakter a při troše štěstí jsme mohli otočit,  to jsme však v neděli neměli. Remíza je spravedlivá, penalty jsou u nás samostatná kapitola, ale určité zlepšení tam je. Ve Zbůchu jsme dali jen jednu a v Mantově už čtyři."

FK Holýšov B–TJ Ch. Újezd 3:3 (PK 5:4)
Poločas:  3:2. Branky: Kubina 2, Valachovič – Pešta, J. Pikl, P. Pikl. Rozhodčí: Komanec. ŽK: 3:3. Diváci: 30. 
Ch. Újezd: Opava – Kurčík, Suchý, L. Pikl st., Beneš, L. Pikl ml., Bezdička, J. Pikl, Trejbal, P. Pikl, Pešta.