Třemi trefami tomu napomohl Lukáš Čížek. Po jedné brance přidali Mráček a střídající Petr Hobza.

Úvod ale patřil hostům z jižního Plzeňska. Po několika vteřinách utekl Fiala a mohl otevřít skóre. Gólman Benda jeho rychlý vpád do vápna naštěstí pro domácí zlikvidoval. Pak na druhé straně dobře centroval Bečvář, ale jeho míč nenašel adresáta. Chvíli po něm „lízl" hlavou balón Čížek a Vaidiš s námahou vytěsnil na roh. Michal Slowik mířil těsně nad po narážečce s Draveckým. Až ve 23. minutě se rozvadovští dočkali. Po standardce otevřel skóre Mráček. Několik minut před koncem první půle vyzkoušel Homolka brankáře Bendu.

Druhá polovina zápasu se odehrála za umělého osvětlení a hlavně již v režii svěřenců trenéra Chady. V rozmezí pěti minut navýšil náskok na rozdíl tří branek „Čiko" Čížek. Nejprve nekompromisní ranou a poté po rohu hlavou. Snížit mohl Hofman, ale Benda byl proti. Na druhé straně mohl dát Křehlík, míč mu ale v poslední chvíli odskočil. Nepřesně zakončovali Mráček a po něm Petr Hobza. S chutí hrající Čížek nastřelil v 72. minutě levou tyč. Hattricku se přece jenom dočkal šest minut před koncem – 4:0.

Pověstného „bůra" hostům poslal dvě minuty před koncem střídající Petr Hobza. Míč mu naservíroval Janoušek.

„Pochopitelně jsem spokojený. Hlavně ve druhé půli jsme předvedli několik pěkných kombinací a hlavně využili a vstřelili další branky. Rovněž jsem spokojený s druhým místem. Myslím si, že to bylo v možnostech celého týmu," netajil pohodu z dohrávky i celého podzimního vystoupení trenér Rozvadova Miroslav Chada.

Stanislav Sýkora