Mladší žáci FK Tachov si ve 23. kole divizní soutěže připsali na své konto prohru 0:2 s FK Příbram B.

Úvod utkání začal svižně a před oběma brankami bylo rušno. Ze strany domácích, neuspěli v koncovce Klesa a ani Sláma. Skóre se měnilo v 11. minutě, kdy se trefil příbramský Sedlák – 0:1. O šest minut později nepokrytý Šváb zvýšil na 0:2. Ve 20. minutě zavelel Danko k útoku, vybídl k zakončení Marka, jehož střelu gólman vyrazil a dorážka Ježdíka skončila na břevně. Další pokusy o změnu skóre neměly na obou stranách úspěch. V závěru poločasu skončila střela Danka nad brankou, hosté trefili tyč a jejich další šanci zmařil gólman Soustružník.

Druhý poločas se odehrával v podobném tempu, domácím jako by ale docházel dech. Tachov držel výbornými zákroky Soustružník. Domácí zahrozili Žipajem, jenž ale ztroskotal na obránci. Ve 47. minutě střílel Danko, gólman byl úspěšnější. Na druhé straně hřiště se blýskl jeho protějšek Soustružník, který zmařil příležitost Janušky. V samém závěru utkání ještě dvakrát pohrozili hosté, Těsně před závěrečným hvizdem zahrával tachovský Danko přímý kop, mířil však vedle.

FK Tachov - 1.FK Příbram 0:2. Poločas: 0:2. Branky: 11. Sedlák, 17. Šváb. Rozhodčí: Mareška. Diváků: 50.

TACHOV: Soustružník - Danko, Dvořák, Pták, Vácha - Klesa, Marek, Janda, Sláma - Diviš, Ježdík. Střídali Vávra, Faltus a Žipaj. Trenéři Janák a Sňozík, ved. mužstva Volka.