Mladší žáci divizního FK Tachov se pražského prostředí nezalekli a od začátku předváděli proti Sj. Praha – Podolí útočný fotbal a zaslouženě vyhráli 2:0.

Útočná akce Bezdičky a Honzíka skončila nepřesnou střelou. Pokus Lanfranchiho gólman Krečmer zneškodnil. Po akci Honzíka přišla tutovka FK, ale Bezdička se před brankou nezorientoval. Na druhé straně brankář Soustružník neudržel balon, dorážející hráč Slavoje pak pouze trefil jednoho z obránců FK. Hned z rozehrávky se dostal sám do souboje s brankářem Honzík, ale úspěšný byl soupeř. Před koncem poločasu si hosté dvakrát oddechli, když nejprve střela z pětky skončila nad a o pět minut později zachraňoval Hlad před brankovou čarou. Začátek druhého poločasu se odehrával v podobném duchu se šancemi na obou stranách, které zůstaly až do 54. minuty nevyužité. Sovka trefil břevno, ale už ve zmiňované 54. minutě se mohl radovat. Danko házel dlouhý aut, Bezdička balon přizvedl a poslal na hranici šestnáctky. Tam ho zpracoval Sovka a nekompromisně jej poslal levou pod břevno – 0:1. V dalších minutách střílel z přímého kopu Lanfranchi do břevna. v 59. minutě přišlo rozhodnutí. Sovka nahrával Honzíkovi, ten nezaváhal a podél gólmana upravil na konečných 0:2 pro FK Tachov.

Sj. Praha–Podolí – FK Tachov 0:2. Poločas: 0:0. Branky: 54. Sovka, 59. Honzík. Diváci: 60.

TACHOV: Soustružník - Danko, Klesa, Vejvoda, Lanfranchi, Vácha, Marek, Sovka, Hlad, Bezdička, Honzík. Trenér Janák, asistent trenéra Hudec.