Fotbalisté FK Tachov vyšli na hřišti FC MAS Táborsko B naprázdno. S domácí rezervou prohráli 1:2 a nebýt špatného vstupu do utkání, mohli se radovat z nějakého zisku bodů. Herně určitě nepropadli.

Tachované po nevydařeném úvodu zvedli hlavu a za nepříznivého stavu 0:2 byl v utkání aktivnějším týmem. Vytvořil si i slibné příležitosti, bohužel, proměnil jednu a to na body nestačilo.

Aktivitou hýřil L. Hudec, který při absenci Dvořáka, ve většině případech spolu s Hrdličkou zaměstnávali obranu domácích.

„My jsme zaspali prvních deset, patnáct minut. Od té doby jsme byli lepším a nebezpečnějším týmem. Bohužel nevstřelili kontaktní branku, i když jsme měli spoustu šancí! Troufnu si říct, že jsme byli 70 minut lepším týmem, ale body nevezeme," litoval ztráty bodů Lukáš Hudec a dodal: „Věřím, že už se kluci, kteří jsou zranění, zapojí do tréninku, protože nás čeká posledních pár zápasů a s dvanácti hráči do pole to je velice náročné. Prohra s Táborskem mrzí, ale teď už se musíme soustředit na domácí zápas s Mostem, který potřebujeme zvládnout!"
S herním projevem v utkání s Táborskem byl spokojený i sportovní ředitel FK Tachov Petr Móži.

„Připomínalo mě to zápas, kdy jsme tam hráli o postup z divize. Oni nastoupili také s pěti hráči z Áčka a kluci tam sehráli vyrovnanou parti, byli v některých fázích utkání lepší, ale prohráli 1:2. V neděli jsme nezvládli začátek utkání. Jak se později ukázalo, byl to rozhodující moment zápasu. Přesto, že kluci ve zbývajícím čase byli i lepší, branku se jim podařilo dát až po přestávce. Některé akce z prvního poločasu volaly po gólu. Je to škoda. Sahali jsme zase po bodu, ale nemáme nic. Je to škoda, že jsme nebodovali," viděl utkání Móži a na adresu hráčů dodal:

„Víme jak jsme na tom. Máme velkou marodku, ale se současnou situací se musíme poprat. Počítám, že se Tříska a Stružka brzy zapojí do tréninku a pomůžou nám ve zbývajících zápasech podzimu. Hráči se za výkon s Táborskem nemusí stydět, prokázali svou kvalitu a chybělo nám i trochu toho štěstí abychom si odvezli nějaký ten bod."