Na jedné straně domácí z Chodové Plané, na druhé hosté z Mrákova. Velmi dobrým počinem k tomu přispěla i trojice rozhodčích Škarda – Vocelka, Nesvadba. Hosté od Domažlic sehráli zápas, který se jim nevydařil. Měli sice více ze hry, nedávali ale šance. A hlavně jim v cestě stál výborný Karel Petrželka. Ten vychytal i nemožné a měl lví podíl na výhře svého týmu.

Od úvodu to byli právě hosté, kteří mohli jít do vedení. Nedali a zákonitě trestal domácí celek. Po chybě otevřel skóre Pavel Chval – 1:0. Chodové byli stále aktivnější v útoku, ale neproměňovali. Proto se také šlo do kabin za jednobrankového náskoku Chodovky.

Druhá část opakovala a kopírovala první dějství. Hosté si vytvářeli tlak, šance, ale to bylo vše. Když už mohli zvedat ruce a jásat stál jim v cestě Petrželka. Jednou mu pomohlo i břevno. Domácí se sice zlepšili, ale ani oni neskórovali. Až v 74. minutě vsítil, jak se nakonec ukázalo rozdílový gól Táborek – 2:0. Mrákov sice po chvilce snížil Růžkem, ale poslední slovo měl domácí Pelán -3:1. Hosté před tím zahodili tutovku a to je stálo body.
„ Neskutečná smůla a hlavně lítost. To, co jsme nedali hovoří za vše. Byli jsme lepší, měli spoustu šancí, ale na ty se bohužel nehraje. Kdyby dal v závěru Vojtko, brali bychom, myslím si alespoň bod. Branku jsme ale nedali, dostali jsme třetí gól a jedeme domů s prázdnou. Bohužel takový je fotbal,“ zhodnotil zápas hostujíc trenér Vladimír Duffek.
„ Nebyl to zrovna výkon jako v předešlém zápase, ale máme tři body a to je dobrý. To, že jsme vyhráli je hlavně zásluha Karla Petrželky!Ten nás podržel a zničil soupeře, patří mu dík. Fotbal se nehraje na šance, ale góly. Mrákov měl šance, my dávali branky. Je to důstojné rozloučení doma a s podzimem,“ hodnotil domácí kouč Radek Páne a dodal , že se fotbal musel líbit.

SJ CHODOVÁ PLANÁ – SOKOL MRÁKOV 3:1

Poločas: 1:0. Branky : 3. Chval, 74. Táborek, 90. Pelán – 78. Růžek Rozhodčí: Škarda – Vocelka, Nesvadba ŽK: 2:1 Diváci:60

Sj Chodová Planá : Petrželka – Plecitý, Táborek, Ovčačík, Sykal, Hrdinka (89. Ščasnár), Pelán, Chval, Benedikt (76. Šmolík, Ambramčuk (18. Seitz), Hanko Trenér Radek Pánek

Sokol Mrákov : Korba – Vondraš, Dufek, Pangerl, Smazal, T. Duffek, V. Duffek, Nguyen Dang Quang (76. Král), Rybár, Stýskal (66. Růžek), Váchal Trenér Vladimír Duffek

Stanislav Sýkora