V dalším kole krajského přeboru hostil horký favorit stříbrský Baník. Horažďovičtí se prosadili až po změně stran a naplnili tak předzápasové tipy. Baník vedl 2:0 a 3:1, ale slibné vedení neudržel.

Zlomový moment utkání byl neuznaný gól za stavu 0:2 a hlavně vyloučení Demjana po hodině hry. Domácí byli na koni a „přesilovku“ využili.

„Ze zápasu mám smíšené pocity. Co se týká výkonu, tak kluci si zaslouží plné absolutorium. My ale „dojeli“ na naši nedisciplinovannost. Není přeci možné, abychom dostali čtyři karty za řeči. Vrcholem nekázně pak bylo vyloučení Demjana. To jsem ještě v poločasu všechny hráče nabádal a zdůrazňoval jim, že musí být zticha. V deseti už jsme neměli proti soupeři moc šancí,“ řekl k utkání trenér Baníku Jaroslav Patočka. „ Je to škoda, utkání se pro nás vyvíjelo velmi dobře a za stavu 2:0 pro nás nám ještě rozhodčí neuznal třetí branku. Kluci cítili křivdu, ale to neomlouvá jejich chování,“ dodal Patočka.

FK Horažďovice – B. Stříbro 6:4

Poločas: 2:3. Branky: 21. Beránek (PK), 32. Melka, 58. Michal, 68. Šafanda, 72. Koc, 87. Čadek – 11. a 85. Malý, 13. a 30. Jareš. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (60. Demjan). Diváci: 130.

Baník: Cipra – Průša, Zaoral, Demjan, Jareš (83. Honzík), Malý, Šaman (85. Balog), Kertis, Florus, Bůžek, Pubrle (69. Ábel).⋌