Poslední podzimní kolo má o víkendu na programu také Fincentrum krajský přebor. Rozvadovští jedou do Chanovic, Tachované a Stříbro zakončí první polovinu sezony na domácím trávníku.

Nejlépe ze tří zástupců Tachovska v nejvyšší krajské soutěži je na tom mužstvo FK Tachov.Exdivizní tým si vede nad očekávání velmi dobře a patří mu zatím před posledním kolem lichotivá druhá příčka. Na závěr podzimu přivítá na svém trávníku devátý SSC Bolevec. Jestli to nakonec bude trávník přírodní či umělý se ještě rozhodne, ale vše nasvědčuje podle počasí, že se poslední duel podzimu odehraje na umělé trávě. „Hřiště na hlavním stadionu je po deštích hodně podmáčené a prakticky jsme se na něj nedostali. Všechny tréninky absolvujeme na umělce,“ pravil trenér FK Tachov Jaroslav Pták, jenž má do zápasu s Bolevcem, až na Huttu, k dispozici kompletní kádr. „Samozřejmě bychom raději hráli na hlavním, ale pro nás není umělka takovou neznámou. Pokud se bude hrát na ní, musíme se s tím vyrovnat,“ vrací se k problému hřiště tachovský kouč. „My jdeme do zápasu se stejným cílem jako do předchozích. Hned po utkání máme dokopnou, tak je třeba si udělat dobrou náladu,“ naznačil trenér, že vítězství by atmosféře na dokopné jen pomohlo. „Doma jsme body ještě neztratili a jsem přesvědčen, že kluci udělají maximum, aby tomu tak bylo i po tomto utkání,“ věří svěřencům Pták. Zápas se hraje v sobotu od 14 hodin.

Nejnáročnější úkol stojí před patnáctým Rozvadovem, který je na tom naopak z našich zástupců nejhůře. U západních hranic vzhlíží toužebně ke konci podzimu, který byl pro Rozvadov hodně nepovedený. V Chanovicích mohou Rozvadovští jen získat a pokusit se trochu vylepšit bilanci. Utkání se hraje v sobotuod 14 hodin a řídí ho Kopejtko.

Stříbrský Baník přivezl cenný bod z Petřína a rád by ho potvrdil v utkání se Slavií Vejprnice. Trenér Milan Fiala má velkou obavu o stav hrací plochy. „Terén je už dnes na samé hranici regulérnosti a nevěřím, že by se měl výrazně zlepšit,“ poznamenal stříbrský lodivod. Počítat nemůže s Jarešem, Dyk měl v týdnu teplotu. „Jindra je mimo hru, těžko se dá dohromady. Radek Dyk by měl být připraven do utkání nastoupit,“ řekl ke kádru kouč. „Chceme vyhrát a přezimovat v klidném středu tabulky,“ dodal Fiala. Duel se hraje v sobotu od 14 hodin.