Fotbalisté FK Tachov mají před sebou dalšího soupeře. V jedenáctém kole České fotbalové ligy zajíždějí v neděli na hřiště FC MAS Táborsko B.
Po domácí výhře s Brozany (4:1) vládne v tachovské kabině dobrá nálada.

„Na tréninku hráči pracovali velmi dobře, na Táborsko jsme se poctivě připravili. Uvidíme zda to dokážeme zúročit v utkání," pochvaloval si atmosféru při přípravě trenér FK Tachov Stanislav Purkart.
Rezerva Táborska v minulém kole remizovala na hřišti Benešova a přivezla si bod.

„Mají mladé mužstvo a hrají podle jak se jim daří. S dobrým výsledkem jejich výkon roste. Naopak, když se pro ně zápas nevyvíjí dobře, postrádají bojovnost a jsou často odevzdaní. My se budeme snažit nepustit je do vedení a popřípadě vstřelit branku. Musíme hrát aktivně," naznačil kouč s jakou taktikou půjdou jeho svěřenci do zápasu.

Také v nedělním utkání se musí tachovský lodivod obejít bez několika hráčů. „U nás se nic nezměnilo. Mimo hru jsou stále Tušl, Kubek, Tříska a Stružka. Otazník visí nad Dvořákem. Uvidíme jestli bude k dispozici, zatím netrénuje," vypočítal ztráty Purkart a dodal: „Bez ohledu na marodku bychom rádi z venku přivezli nějaký bod. Věřím, že můžeme být úspěšní."

Utkání se hraje v neděli od 11.00 hodin na Stadionu Míru a rozhoduje ho Svatík.