Ani ve třetím kole 1. B třídy se fotbalisté S. Bor bodového zisku nedočkali. V Klenčí prohráli s místním Spartakem 3:1. Pro Borské začalo utkání nešťastně, když Brašna utekl obraně za pomoci ruky, ale gól byl uznán – 1:0. Blízko k vyrovnání měl ve 12. minutě Krivda, ovšem nedal. V závěru poločasu neuhlídali hosté situaci po rohovém kopu a Fischer zvýšil na 2:0. Po změně stran se hned v 54. minutě po akci Vorlíčka prosadil Janků – 2:1. Borští byli v dalších minutách lepším týmem, ale paradoxně inkasovali. V šedesáté minutě skóroval po chybě obrany Brašna – 3:1. V 69. minutě musel předčasně pod sprchy Blažek, ale hosté i v deseti měli šance. Jednu z nich zahodil P. Zeman. V 74. minutě stejně naložili s příležitostí i domácí. V závěru utkání se z pětky netrefili P. Zeman a Jutka. „Po dvou zápasech, co se nám nepovedli, podali hráči dobrý výkon. Zápas jsme si prohráli sami, když domácí ze čtyř šancí dali tři branky, my ne. Byli jsme ale favoritu více než vyrovnaným soupeřem. Rozhodla lepší produktivita,“ řekl k utkání trenér S. Bor Miroslav Vaňous.

Sp. Klenčí – S. Bor 3:1. Poločas: 2:0. Branky: 5. Brašna, 37. Fischer, 60. Brašna – 54. Janků. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 3:7. ČK: 0:1(69. Blažek). Diváci: 100.

BOR: Touš – L. Zeman, J. Zeman, Blažek, Kaněra, Buben, Krivda, P. Zeman, Janků, Andrle, Vorlíček. Střídali Michl, Jutka a Hadrovský.