Souboj o čtvrté místo svedou hned tři týmy. Konkrétně Částkov, Černošín a Stříbro B. Všichni jmenovaní mají na svém kontě šestnáct bodů a bude tak velmi zajímavé sledovat jejich boje. Skóre zatím hraje nejlépe pro Částkov, který se v sobotu představí na hřišti Sulislavi. Béčko Stříbra a Černošín si to rozdá přímo mezi sebou. Oba tito účastníci druhé třídy v minulém kole dovedly své zápasy do remízy. Závěrečné pokutové kopy ovšem vyšly v obou případech lépe pro soupeře. Jak Stříbro, tak Černošín budou chtít tyto smolné prohry smazat a zajistit si tak co nejlepší postavení.

Ve výhodné pozici se tento víkend nachází zatím druhý Lom, který je na tom bodově stejně s Borem. Lomské tentokrát čeká domácí zápas proti předposledním Kšičím. Naopak borští mají v desátém kole přestávku. Je tak pouze v rukách fotbalistů Lomu, zda si zajistí prozatímní tříbodový náskok.

Ke svému dalšímu zápasu nastoupí také hráči vedoucí Studánky. Ti doma přivítají sedmé Konstantinovy Lázně. Již předem by se dalo mluvit o poměrně jisté výhře pro lídra druhé třídy, hráči Konstantinových Lázní ovšem ukázali, že na papírově silnějšího soupeře umí, když minulý týden porazili druhý Lom. V případě Studánky se dá o devátém kole mluvit jako o zaváhání. Neporažený tým okresního přeboru totiž poměrně překvapivě remizoval na hřišti devátých Bezdružic. Útěchou byl alespoň bonusový bod z pokutových kopů.

Víkendová utkání II. třídy

sobota 14:30: Lom – Kšice, Bezdružice – Kostelec, Černošín – Stříbro B, Studánka – Konstantinovy Lázně, Sulislav – Částkov
neděle 14:30: Přimda – Kladruby