Po dlouhé zimní přestávce zvedá o nadcházejícím víkendu oponu fotbalové jaro na republikové a také částečně krajské úrovni. Příznivci Tachovska se mohou těšit na vystoupení čzyř mužstev z našeho okresu.

Premiéru v jarní části divize čeká Tachovany na městském stadionu, kde hostí Benešov. Zápas se hraje v sobotu na hřišti s umělou travou od 14.30 hodin a  po nevydařené generálce s J. Domažlice (1:9) Domácí příznivci doufají v naplnění hesla „Špatná generálka, dobrá premiéra".

V krajské soutěži 1. A třídy má Tachovsko čtyři želízka v ohni a fanoušky hned čeká bonbónek v podobě derby. e Stříbře hostí místní Baník v neděli od 14.30 hodin Spartu z Dlouhého Újezdu. Domácí se  připravovali v „utajení" a i pro jejich příznivce bude premiéra velkou neznámou. Fotbalisté Sparty o sobě dali sice vědět, ale zápasy na umělé trávě v Tachově se jim vůbec nepovedli a nad jejich formou se vznáší velký otazník.

Poslední T. Přimda jede do Zruče a je otázkou, v jakém počtu k utkání odjede. Vrabci na střechách domů Přimdy a nejen tam si cvrlikají, že kopačky od sparťanského a jabloneckého trávníku bude muset „oprášit" trenér Jan Sopko.

Tahákem kola je bezesporu souboj Nepomuku s Rozvadovem, který se hraje v sobotu od 14.30 hodin.