Po domácí prohře se Svéradicemi (2:4) zajížděl nováček 1. A třídy, TJ Chodský Újezd, do Nýřan a také tam neuspěl. Domácí měli za výhrou 2:0 cestu ulehčenou, když hosté téměř celý druhý poločas hráli bez vyloučeného L. Pikla mladšího.

V úvodních minutách se hrálo převážně uprostřed hřiště. Ve 12. minutě otevřel skóre domácí kanonýr Cvachouček. „Nýřanští si narazili z první, Cvachoušek se dostal za naší obranu a takový střelec se nemýlí," popsal inkasovanou branku trenér hostů Jiří Dufka. Hra se po tomto gólu začala přelévat z jedné strany na druhou, ale chyběly šance. Výjimkou byla 34. minuta, kdy se po centru dostal do zakončení hlavou hostující Ovčačík, ale neproměnil.

„Domácí výborně bránili a i za cenu přerušení nás nenechali jít do šancí. Ve 39. minutě zahrávali domácí roh a Beneš si dal vlastence," komentoval nešťastný závěr poločasu kouč hostů.

Ve 49. minutě se šel po druhé žluté sprchovat Ladislav Pikl mladší a domácí měli ulehčenou cestu za výhrou. Snaha hostů končila daleko před šestnáctkou Nýřan. V 63. minutě vyslal dělovku z dvaceti metrů Chval, ale gólman Diossu si s ní se štěstím poradil. „Poslední čtvrthodinku jsme hráli vabank, kdy se gólman vytáhl až na místo stopéra a hráli 3-3-3. Domácí nás ale do šancí nepustili a sami v 85. minutě nastřelili tyč," komentoval závěr zápasu hostující kouč. „Klukům nemohu upřít snahu, ale jsem nemile překvapen, že jsme si nevypracovali žádnou tutovku, i když na druhou stranu musím uznat výbornou defenzívu domácích," dodal Dufka.

Dioss Nýřany – TJ Ch. Újezd 2:0
Poločas: 2:0. Branky: Cvachouček, Rosol. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 100.

Ch. Újezd: Petrželka – Beneš, Suchý, Kurčík, Trejbal, Ovčačík (60. L. Pikl st.), J. Pikl, P. Pikl, L. Pikl ml., Pešta, Chval.