Po propadáku v Chebu si tachovští fotbalisté spravili chuť v utkání s rezervou Táborska. Výhra se nerodila lehce, byť její výše 6:2 napovídá o opaku. Klíčovým momentem zápasu bylo vyloučení Kluzáka v 66. minutě a pak v 79. minutě čtvrtá branka v síti hostů.

Mladý celek Táborska B vstoupil do utkání bez bázně a hany. Už ve třetí minutě musel gólman Pták „hasit" šanci táborského Stoszka a o minutu později Rabiňáka. Připsal si tak dva zákroky svůj tým podržel. Domácím dělala od úvodních minut rychlost soupeře a jeho důraz. V tachovském dresu se do vážnější akce dostal v deváté minutě Šácha, ale jeho střela byla obránci zablokována. Skóre se měnilo ve 14. minutě, kdy Malý vysunul Habarta a ten našel před brankou Kovaříka – 1:0. Netrvalo ani dvě minuty kdy hosté po dalším rychlém útoku a důrazu před brankou srovnali Rabiňákem – 1:1.

Vedení strhnout zpět na stranu Tachova se snažil po rohovém kopu Král, ovšem jeho hlavička neměla přesnost. Stejně se na opačné straně vedlo Pavličkovi. Ten byl trvalým nebezpečím branky domácích, jeho střely jen těsně míjely branku. V dalších minutách se hrálo převážně ve středu hřiště a za znamenání stojí jen 22. minuta, kdy přišlo zásluhou zranění střídání gólmanů v brance hostů. Rušno před oběma brankami bylo až poslední čtvrthodinu poločasu. Ve 37. minutě zachránil před nabíhajícím Rabiňákem gólman Pták. Domácí opláceli stejnou mincí a ve 41. minutě se dostal do šance Šácha, akce dále pokračovala a Kovařík našel Sadílka, který se nemýlil – 2:1. Hosté ještě do přestávky zahrozili Stoszkem.

Oproti prvnímu poločasu vstoupili domácí do druhého lépe. V 51. minutě čelil Vavřina trestnému kopu Hudce a o minutu později vyřešil se štěstím zmatky před jeho brankou po rohovém kopu. Nápor domácích pokračoval, ovšem šance Kovaříka skončila nepřesnou přihrávkou na Stružku. Po akci stejného hráče neskóroval ani Šácha. To už běžela 64. minuta a na 3:1 zakončil Habart. Dvě minuty na to přišlo vyloučení Kluzáka, ale hosté se nevzdávali. V 72. minutě domácí zaváhali v obraně, nakupili několik chyb po sobě a nebezpečí hasili v šestnáctce nedovoleným zákrokem a pokutový kop proměnil Muharem – 3:2. Pádnou odpověď měl po akci Sadílka Malý, ale sám před gólmanem netrefil mezi tyče.

Hosté mohli trestat, ovšem Stoszek nevyzrál na Ptáka a následná střela šla nad branku. Malý se po akci Kovaříka netrefil ani na druhý pokus. V 79. minutě ale přišel faul gólmana právě na pronikajícího Malého a pokutový kop proměnil Hudec – 4:2. Od této chvíle už bylo na hřišti jedno mužstvo. V 82. minutě se konečně prosadil Malý, který postupoval sám na gólmana. Po půl minutě pobytu na hřišti skóroval v 86. minutě střídající Žemlička a upravil na konečných – 6:2

Tachov: Pták - Kovařík, Ruda, Král, Šácha, Malý, Habart, Viterna, Hudec, Sadílek, Stružka. Střídali Folejtar, Žemlička.