Trenér domácích Pavel Vaigl byl spokojen, i když měl svým svěřencům k vývoji utkání co říci. Jak utkání viděl, řekl také Deníku: „Věděli jsme, že to bude těžké utkání. Vstupovali jsme do něj jako favorité, ale upozorňoval jsem kluky, že to bude hrozně těžké. Vážím si toho, že jsme vyhráli,“ uvedl Vaigl.

Ze zápasu České fotbalové ligy Tachov - Benešov.
Tachovská jízda pokračuje: pět zápasů, pět vítězství, plný počet patnácti bodů a dvacet vstřelených gólů

„Dostali jsme minutu před poločasem zbytečnou branku, ale v kabině jsem říkal, že se nic neděje, hrajeme dál a góly dáme. Povedlo se, vlítli jsme do toho a dali brzy dva góly, což jsme chtěli. Za stavu 4:1 jsme dostali dva góly. Trochu mě bylo kluků líto, ale takové závěry, kdy vedeme o dvě, tři branky, už musíme uhlídat. Necháváme se občas strhnout hrou, ale to si v kabině rozebereme a tohle musíme zlepšit. Pro diváky to musel být hezký fotbal, jsme spokojeni za tři body a budeme makat dál,“ dodal.

Zápas zhodnotil i tachovský hráč Tomáš Habart: „Bylo to velmi složité utkání, počítali jsme, že budou bránit a byli jsme na to připraveni. Mrzí mne tři obdržené zbytečné góly, byla to naše chyba. Ale děkujeme divákům, byli skvělí.“