Podruhé za sebou se fotbalisté B. Stříbro představil ve Fincentrum krajského přeboru na hřišti soupeře. Po pětigólovém přídělu na Doubravce si pro stejný dojeli do Klatov (5:2). Při pohledu na soupisku Stříbra bylo zřejmé, že bodovat v Klatovech bude těžké Trenér Baníku J. Lorenc musel značně lepit sestavu a dokonce figuroval na lavičce jako jediný náhradník.

Úvodní minuty patřily domácím, kteří těžili především z dlouhých nakopávaných míčů. Klatovský Dytrt měl možnost otevřít skóre v deváté minutě, ale Cipra předvedl skvělý zákrok. Postupně se začali prosazovat i Stříbrští. Malého přímý kop zastavila zeď bránících hráčů, stejně tak i Hřebíkův pokus. Mezi tyče se nevešla ani Ábelova střela. Další důležitý zákrok si připsal Cipra, když likvidoval pokus Hanzlíka. Naděje na dobrý výsledek trvala i po šanci Klatov ve 30. minutě, kdy se na Cipra řítili tři domácí hráči. Kertis se však stihl vrátit a zakončení zabránit. Ve 38. minutě vybojoval míč u stříbrského vápna Skala, předložil Dytrtovi, který střelou pod břevno nedal Ciprovi šanci – 1:0. Klatovy mohly do poločasu přidat ještě pojistku, ale Hanzlík jasnou tutovku zazdil.

V 51. minutě se trochu krkolomně dostal do zakončení klatovský Matějka a lehkou střelou pod břevno překvapil Cipra – 2:0. Velké emoce vyvolala na hřišti 55. minuta. Po střele Ábela lovil míč ze sítě klatovský gólman. Hlavní rozhodčí nejprve ukázal na střed hřiště, po protestech domácích a po poradě s pomezním však verdikt odvolal, že míč prošel do sítě dírou v síti z boku. Na skóre se tedy nic nezměnilo, ale pouze do 60. minuty, kdy se míč doslova dokutálel do stříbrské branky po hlavičce Skaly – 3:0. Když v 67. minutě přidal čtvrtý gól Klatov Hanzlík, byli stříbrští hráči zralí na ručník – 4:0. O minutu později snížil sice na 4:1 Dyk, bohužel dvě minuty na to domácí kontrovali. Cipra nejprve zasáhl po střele Hanzlíka, Demjan při odkopu zaváhal a o míč přišel, Hanzlík se při další střele nemýlil – 5:1. Na konečných 5:2 upravil po nedovoleném zákroku na Ábela z nařízeného pokutového kopu Malý.

„Byl to den, kdy nám nic nevycházelo. Dostali jsme laciné „šmudly“, domácím tam i se štěstím spadlo vše na co sáhli. Výsledek je pro nás krutý, neodpovídá dění na hřišti. Kluci nehráli tak, jak napovídá výsledek,“ řekl k utkání trenér Baníku Jaroslav Lorenc.

Baník: Cipra – Šaman, Malý, Ábel, Florus, Hřebík, Honzík, Kertis, Balogh, Demjan, Dyk.