V Puma krajském přeboru je na pořadu 25. kolo, ve kterém fotbalisté Rozvadova jedou už v sobotuna hřiště Chanovic a prakticky hrají o šest bodů. Po nevydařeném derby se Stříbrem mají co napravovat a každý bod by měl v jejich situaci cenu zlata. Odlišné starosti má druhý zástupce v soutěži B. Stříbro. Doma přivítá Holýšov.

Pro příznivce fotbalu se na Palacké hraje atraktivní duel. Stříbrský Baník hostí jednoho z aspirantů na postup FK Holýšov, jenž ztrácí na vedoucí Rokycany tři body. Mužstvo Baníku pod novým trenérem Milanem Tůmou absolvovalo dva zápasy a vždy se radovalo z výhry.

„Chceme navázat na úspěšnou sérii trenéra tumy a proti Holýšovzu bodovat,“ řekl sekretář a předseda Baníku v jedné osobě Milan Fiala. Podle jeho slov ale nebude mít kouč k dispozici kompletní kádr. „Hřebík má pracovní povinnosti, ale snaží se vše vyřešit tak, aby mohl nastoupit. Petrašku stále trápí třísla, celý týden netrénoval a jeho start je téměř vyloučen,“ upřesnil stav kádru předseda klubu. Holýšov je favoritem a má Stříbru co odvádět. Doma s ním prohrál 0:2. „Přebor je hodně vyrovnaný a každý může porazit každého. My hrajeme doma a rozhodně nechceme prohrát. Kluci jsou v pohodě a já věřím, že naváží na výkony z předchozích zápasů a utkání zvládnou,“ je optimistou Fiala.

Utkání se hraje v neděli od 17 hodin a řídí ho Petržílka.