K západním hranicím přijede druhý celek nejvyšší krajské soutěže ve fotbalu. Stříbrský Baník hraje na hřišti zachraňujících se Horažďovic. Takový je program dvou zástupců Tachovska ve 20. kole Puma krajského přeboru.

Jarní bilance Rozvadova není nejlepší. Zisk jediného bodu na hřišti Klatov (1:1), jinak prohry. A v nedělnímdomácím zápase má nováček soutěže více než zdatného soupeře. Do Rozvadova zavítá druhý celek přeboru FC Rokycany.

„V soutěži pro nás není lehkého soupeře. Rokycanským se sice vstup do jarní části nepovedl, ale pořád disponují velice kvalitním kádrem, který bude bojovat o postup. My si začátek jara představovali také jinak a máme co napravovat. V neděli se můžeme postarat o překvapení,“ řekl k utkání trenér Rozvadova Jan Sopko, který by měl mít k dispozici kompletní kádr. Otazník visí jen nad startem Roháče, jenž musel v Přešticích pro zranění střídat. „Zda nastoupí se rozhodne až před utkáním,“ pravil na adresu hráče rozvadovský kouč. „Bojovnost a nasazení. K tomu bychom měli přidat fotbalovost a jen tak můžeme uspět,“ ví své Sopko. „Druhý poločas v Přešticích byl už příslibem lepších výkonů,“ dodal Sopko.

Mužstvo B. Stříbro může jet po domácí výhře s SK ZČE (2:0) do Horažďovic relativně v klidu. Zisk osmadvaceti bodů a klidný střed tabulky to Baníku zaručuje. Zápas v Horažďovicích se hraje v neděli od 16.30 hodin a řídí jej Urban