Los pětadvacátého kola 1. A třídy proti sobě svedl dvě mužstva ohrožená sestupem z této soutěže. Takzvaný souboj o šest bodů zvládl lépe tým TJ Chodský Újezd, který vyhrál v Mochtíně 3:2.

Zápas měli Dufkovo hoši velmi dobře rozehraný, ale dvoubrankové vedení dokázali ztratit. V nervy drásajícím závěru utkání vyšli lépe hosté a získali tak do tabulky cenné body. Velkou zásluhu na úspěchu měl P. Pikl, který se vrátil na hřiště po zranění a dokázal vstřelit hattrick.

„Důležité utkání o šest bodů a kontakt s prostředkem tabulky jsme zvládli, ale z jednoznačného vývoje jsme si sami udělali drama. Domácí nestačili rychlostně na Chvala a ani Petra Pikla. My jsme toho ale nepřesnou přihrávkou nedokázali až do 44. minuty využít. Druhý poločas jsme dali brzo druhou branku, kdy opět po dobré přihrávce využil svou rychlost P. Pikl. Soupeře dorazit třetím gólem mohli J. Pikl, Pešta Chval a P. Pikl a to jmenuji jen tisíci procentní šance. Zákonitě přišel trest když domácí dvěma góly v rozmezí deseti minut srovnali. Štěstí bylo, že museli také hrát na tři body a tak v 89. minutě dal svoji třetí branku P. Pikl a zasloužil se tak o tři body," popsal dění na hřišti trenér TJ Chodský Újezd Jiří Dufka.

S. Mochtín – TJ Ch. Újezd 2:3
Poločas: 0:1. Branky: Dolejš 2 – P. Pikl 3. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 1:3; ČK: 1:0. Diváci: 130.

Ch. Újezd: Slivoně – Medek, Suchý, Hanko, L. Pikl st., M. Trejbal, J. Pikl, Pešta, Černohorský, Chval, P.Pikl (89. T. Trejbal).