Patočka mohl být spokojený

Stříbro - Fincentrum KP: B. Stříbro–SSC Bolevec 4:0 (1:0; 15. Pubrle, 63. Dyk, 66. Demjan, 90. Vraštil).

10.10.2011

Fincentrum KP: B. Stříbro–SSC Bolevec 4:0 Foto: Karel Lukeš

Premiéra novému kouči fotbalistů B. Stříbro Jaroslavu Patočkovi vyšla na jedničku. V utkání Fincentrum krajského přeboru vyhrál Baník nad SSC Bolevec přesvědčivě 4:0.

Po opatrném začátku se postupně začali domácí fotbalisté prosazovat. V páté minutě hlavičkoval Zaoral po přímém kopu vedle. O dvě minuty později „vymotal“ Dyk obránce Bolevce, předložil na vápno Šamanovi, který však mířil vysoko nad branku hostů. V 15. minutě se aktivní Dyk dostal do zakončení, ale bolevecký gólman Klečka jeho pokus vyrazil alespoň na rohový kop. Ve 21. minutě předvedl Cipra dlouhý výkop, gólman hostů i obránce zaváhali a Pubrle dokázal nabídnutou šanci využít – 1:0.

V dalším průběhu hry přímý kop Malého likvidoval Klečka s problémy. Na druhé straně se z ojedinělé akce hostů dostal do zakončení Zítek. Míč však jen těsně minul Ciprovu branku. Gólovou pojistku odmítl ve 39. minutě Demjan, který zakončoval po rychlé kombinační akci Malého s Dykem. Poslední minuty prvního poločasu přinesli ještě šanci na každé straně. Nejprve bolevecký Černý dokázal přehodit stříbrského gólmana, míč naštěstí skončil vedle. Na druhé straně Malý přesně poslal přihrávku za obránce, Demjan však v dobré pozici netrefil branku.

V 50. minutě zlikvidoval Klečka s problémy Malého přímý kop. O chvíli později podržel svůj tým Cipra, když vyrážel střelu pronikajícího Šnajdera. Hosté měli blízko k vyrovnání v 62. minutě, Zaoral však nadvakrát zaskakoval za Cipra na brankové čáře a míč do sítě nepustil! Z protiútoku naopak udeřili domácí. Malý vyslal „ke zteči“ střídající posilu Bůžka, který se neunáhlil, s přehledem počkal na Dyka, který přesnou střelou zvýšil na 2:0. To už měl Baník navrch a na rozdíl tří branek upravil, po rohovém kopu a sklepnutí Bůžka, důrazný Demjan – 3:0.

Šanci na čestný úspěch hostů zmařil v 75. minutě Zítkovi reflexním zákrokem Cipra. V poslední minutě se ještě dokázal prosadit střídající Vraštil, který utekl obráncům Bolevce, za pomoci teče boleveckého hráče dopravil míč do sítě a uzavřel tak skóre zápasu na konečných 4:0.

„V prvním poločasu jsmebyli lepším týmem, ale nevyužili vypracované příležitosti, výsledek tak mohl být jiný. Po změně stran to kluci „zlomili“ bojovností, nasazením a šli jasně za výhrou. Jsem samozřejmě rád, že změny v sestavě se ukázaly jako dobré. Nikdo z hráčů mě v utkání nezklamal. Střídající hráči přinesli ještě oživení a dokázali se prosadizt. Naše výhra byla zasloužená,“ řekl k utkání stříbrský trenér Jaroslav Patočka.

Baník: Cipra – Zaoral, Hřebík, Demjan (75. Ábel), Jareš (84. Vraštil), Malý, Šaman, Kertis, Florus (88. Průša), Dyk, Pubrle (57. Bůžek).

Karel Lukeš

10.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč

Prodavači smíšeného zboží prodavačka- pokladní. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Prodejna Stříbro, Na vinici 1334, Znalost práce na PC., Náborový příspěvek 5000,- Kč., Možnost kratšího úvazku.. Pracoviště: J e d n o t a , spotřební družstvo v tachově (stříbro), Na Vinici, č.p. 1334, 349 01 Stříbro. Informace: Olga Kožuchová, +420 374 752 526.

Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů operátor. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: místo výkonu práce :Vítkov č.p. 108, 347 01 Tachov 1, Náplň práce: Montáž komponentů a dílů pro automobilový průmysl., Požadujeme manuální zručnost, základní numerickou způsobilost a gramotnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřežitém provozu, schopnost následovat a dodržovat pracovní návodky, Bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP, nadstandardní příplatky za směnnost , osobní a tel. kontakt v době od 9.00-11.00 hod.. Pracoviště: Kdk automotive czech s. r. o., 347 01 Tachov 1. Informace: Kamila Fojtíčková, +420 374 507 714.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 330 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14330 kč, mzda max. 18830 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Milíře 193, Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Platová třída a platový stupeň je stanoven dle NV č. 341/2017 Sb., Zkušební doba 3 měsíce. , Podnikové stravování, čerpání benefitů z FKSP.. Pracoviště: Domov pro osoby se zdravotním postižením milíře, příspěvková organizace, 347 01 Tachov 1. Informace: Dana Velešíková, +420 606 616 580.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 26 020 Kč

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) Učitel odborných předmětů - učební obor Spojový mechanik (pro IT). Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: SŠŽ Planá - Kostelní 129, 348 15 Planá. , Učitel musí splňovat požadavky podle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění o pedagogických pracovnících. , Více informací sdělí zaměstnavatel. Pracoviště: Střední škola živnostenská a základní škola, planá,, Kostelní, č.p. 129, 348 15 Planá u Mariánských Lázní. Informace: Jan Cholenský, +420 374 750 511.

Dominik Kučeřík při letošních závodech.
4

Motokrosový junior Dominik Kučeřík vládne jihozápadu Čech

Budova obecního úřad v Rozvadově.

Rozvadov přestaví novou budovu obecního úřadu a zahájí výstavu

Včelaři z Tachovska patřili opět mezi nejlepší

Stříbro – V pořadí již třetí ročník oblastního kola soutěže mladých včelařů Zlatá včela 2018 hostilo město Stříbro. K soutěži se sešlo 51 účastníků z devíti včelařských kroužků mládeže z Plzeňského kraje.

Tachovsko – Nejhorší záplavy za posledních přibližně čtyřicet let. Tak popisuje starosta Zdeněk Kovář události středečního včera v Cebivi a jejím blízkém okolí.

Plzeňsko - Od čtvrtečního odpoledne zasahovali hasiči v Plzeňském kraji u událostí v souvislosti s přívalovými dešti. O den dříve zaplavila voda Cebiv na Tachovsku.