V dalším kole fotbalové 1. B třídy svěřenci Jiřího Dufka opět naplno bodovali. Po výhře v Postřekově si celkem snadno poradili s dalším „domažlickým" zástupcem, fotbalisty Spartaku Klenčí pod Čerchovem. Po poločase 3:0 nakonec zvítězili 4:1. Stínem zápasu bylo zranění domácího Trejbala, kterého odvezla k ošetření záchranka.

Zápas, který vedla trojice rozhodčích ze sousedního Německa začali lépe domácí. Dostali Chody pod tlak a výsledkem byla úvodní branka Suchého v sedmé minutě. Další šance na dlouho zůstávaly bez efektu.  Hosté přijeli do Jadruže bez několika opor a na hře to bylo znát. Petr Pikl a po něm Kurčík mohli zvýšit náskok, ale ten zůstával nezměněný. Na druhé straně mířil nepřesně Houdek. Ve 28. minutě předvedli domácí pěknou akci a Pešta zvýšil na 2:0. Poté se zastřeloval dvakrát Bezdička a jednou Petr Pikl. Klenčí mohlo korigovat Psutkou a Mifkem. oba vychytal gólman Slivoně. Dvě minuty před půlí navýšil na rozdíl tří branek po jednoduché akci Petr Pikl. V samotném závěru poločasu nedosáhl na míč ve slibné pozici Pešta.

Druhá půle začala tlakem hostů a kdyby dvakrát po sobě „nezazdil" Houdek mohlo být skóre úplně jiné. Domácí polevili vědomi si tříbrankového náskoku a to se jim málem nevyplatilo. Snížení se dočkali klenečtí fotbalisté po dělovce Mifka – 3:1.  Snajpr domácích Bezdička mohl dát v jasné pozici, ale klička do strany znamenala střelu vedle. Vše za něj napravil nadvakrát ve 72. minutě svým druhým gólem štírek Pešta. Chodové i nadále hráli dobře dopředu, ale šance Mifka zůstala bez gólového efektu. Skórovat mohl i Vl. Čech. Když nedali i domácí Petr Pikl a Pešta zůstalo skóre na konečných 4:1 pro domácí. V nastaveném čase si po druhé žluté vysloužil od německého arbitra hostující Vejmělka červenou kartu.

„Jsem pochopitelně spokojený jak se třemi body, tak i s předvedenou hrou a také výsledkem. Myslím si, že jsme si vítězství po právu zasloužili. I když musím přiznat, že hosté měli několik pěkných šancí, které naštěstí pro nás neproměnili," zhodnotil krátce utkání spokojený trenér domácích Jiří Dufka.

TJ  Chod. Újezd – Sp. Klenčí 4:1
Poločas: 3:0. Branky: 7. Suchý, 28. a 72. Pešta, 43. Petr Pikl – 66. Mifek. Rozhodčí: Lottner. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (90+2. Vejmělka). Diváci: 70.
Ch. Újezd:  Slivoně – Beneš, L. Pikl st., L. Pikl ml. (84. Čepelák), Suchý, Kurčík, Bezdička, Petr Pikl, J. Pikl, Pešta, Trejbal (33. L. Medek).