Plánští fotbalisté zajížděli do Stoda oslabeni o dva klíčové hráče. Zranění zad vystavilo stop Martinu Bernasovi a pracovní povinnosti brankáři Butalovi. Do branky nastoupil teprve šestnáctiletý dorostenec Černý a střed zálohy vyztužil Rozhoň. Náš zástupce uhrál s favoritem bezbrankovou remízu, ale sahal i po třech bodech.

V prvním dějství byla hra vyrovnaná. Planá měla dobře řízenou obranu Slavíkem a Vl. Böhmem. U domácího celku byl nebezpečný v koncovce Pleisner, na straně druhé dobře větral obranu Makrlík. Po přestávce se domácí snažili o větší aktivitu, ale hosté měli větší důraz v osobních soubojích. Hra se po několika minutách opět vyrovnala. V 56. min zahrávala Planá trestný kop a Havlíček jen těsně minul. O minutu později měli šanci z trestného kopu domácí, Fišerova nebezpečná střela ale taky minula branku Černého. Závěrečných deset minut sice přineslo hodně vzruchu i nervozity, ale hostům se podařilo výsledek udržet. V posledních minutách utkání jim dokonce mohl Makrlík zajistit výhru, když si sám na gólmana, ale nedal.

Sj. Stod - BKV Planá 0:0.

Rozhodčí: Nesvadba. ŽK: 2:5. Diváci: 60.

PLANÁ: Černý – T. Böhm, Rozhoň, Vl. Böhm, Häusler, Mikota, Mikač, Slavík, Havlíček, Makrlík, Hlinčík. Střídal Kastl a Giang Cong.

ŠTEFAN KAPOLKA